Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11 мнения ] 
 Продавам Субару Аутбек Н6 3.0 2006 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, продавам колата от тази обява: viewtopic.php?f=36&t=25274

Кратката история е, че не успяхме семейно да се приспособим от Санта Фе-то на Аутбека. Преди имах Б12, който в последствие смених със Санта Фе. За година и половина със СУВ-а реших че ми прекалено голяма за градското(40-50% от пробега ми) и че не искам да карам повече дизел и взех бека на колегата, за жалост се оказа че за дълъг път, морета и къмпинги Б13-ката ни идва малка(2 деца с целият антураж който идват), както и че сме свикнали на просторното купе което има камиончето и въпреки голямото удоволствие което изпитвам в момента да си карам из града с H6-цата на бека, семейството и удобството което ни дава Санта фе-то се оказаха приоритетни. Та това защо я продавам само месец и половина след като я взех.

Сега малко за колата:
Субару Аутбек Н6 3.0, 245 к.с., МY 2006
Пробег малко над 178 000 км., колегата явно се беше объркал даде ми я на малко под 176500 сега е на малко над 178к, мисля че 4 резервоара някъде изкарах за сега. От както съм я взел не съм правил нищо по нея, защото още първият уикенд в който ходихме на пикник с малките до един язовир се породиха съмнение че може би няма да успеем да се адаптираме.

Колата е сива със светлият салон.
Снимки ще кача уикенда като имам малко време да я снимам през деня.

Допълнителните екстрите които е сложил колегата наистина са много интересни, като се почне от WinCE навигацията която се управлява от тъча, мине се през Android мултимедията която ползва OBDII и с dashcommand могат да се настроят къстъм екрани, задната камера която се включва като се сложи на R. GROM-a с не знам си колко usb-ta които се управляват от фабричното радио. Информационният дисплей който показва дали си включил екстра функциите като дневни светлини, странични светлини(съответният фар за мъгла при съответен мигач) и лазера за мъгла отзад. Както и електрохроматичното(самозатъмняващо се) огледало за задно виждане.

Двигателят работи супер при спряна на място кола няма грам вибрация и не се чува от вътре, което при предното ми B12 с 2.5 мотора беше мираж!
Няма никъде ръжда по праговете и купето.

Колата може да се види в София.
Карам я ежедневно щото в града ми е супер готино да ги търкалям тези 250 коня а и харчат горе долу колкото дизела на камиончето :) та километрите ще се променят във времето.

Снимки: https://photos.app.goo.gl/eJaW8vi5jtsr8d2z8
Цена: 12 500 (малко под тази за която я взех)

Телефон за връзка: О886 634 169

Съб Юли 21, 2018 9:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 10:15 am
Мнения: 424
Местоположение: София
Автомобил: Audi A8
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Поставянето на кутия за багаж защо е отпаднало като опция?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Вто Юли 24, 2018 7:11 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нямам мазе/таван/гараж където да я държа, но това е малкият проблем. другите са от сорта на:

- Не се събира слаб възрастен между двете столчета.
- По-трудно обслужване на децата докато сме в движение.
- Няма място в краката на жената за една раница с неща за децата.
- Немога да събера двете колела на децата в багажника без да правя гимнастики заради по ниският таван.

Освен тия на мен примерно подлакътника ми е доста нисък и на практика неизползваем, ако сложа шишенце от минерална вода в холдър, тотално вече не мога да използвам подлакътника защото стърчи над него. Прекалено много свикнах на високата позиция на шофиране и макар че 2 седмици карам субаруто в града още имам усещането, че се пързалям по задник :)

Реално само по себе си нищо не е фрапантно, но се събраха много неща на които се оказа че сме свикнали и няма смисъл да си затрудняваме живота заради фенството.

А да, липса на извито огледало за задните пътници, оказа се че на сантафетката е много полезно :)

Вто Юли 24, 2018 10:28 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 12 000

Съб Юли 28, 2018 9:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 11800

Пон Авг 06, 2018 12:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 11 500 :(

Днес смених маслото, че му беше време вече.
Уикенда направихме едно пътуване София-В.Търново-София, че бяхме с по-малко багаж от обикновено, разхода по колонка беше 9.7 литра, без да я пазя и без да прекалявам. 130-40 магистралата и според трафика останалия път, като ако е било празно съм карал с около 110. Климатика пуснат постоянно :)

п.с. напомням че в колата има екстри дори втора употреба цени за едни близо 1000 лева допълнително слагани :)

Сря Авг 15, 2018 10:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нова цена: 11 000 лв :(

От тука нататък няма пазарлъци, явно съм субсидирал неволно над 2000 лева от първоначалната цена, което не съм го очаквал, но и не очаквах че ще ние малка... А и вече тая цена наближава "новият внос" което е направо тъжно...

Пон Авг 27, 2018 4:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Търпение му е майката, а не намаляване на цената. Ще наближи зимата и търсенето ще нарастне.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Пон Авг 27, 2018 4:47 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Нямам къде да държа втора кола, а и не ми се прави нова застраховка. А и вече при цени 9-10к нов внос а тази без екстрите е 10к регистрирана, сега и за 200 лева масло смених, вече на тая цена ако никой не и е мераклия жалко наистина.

Пон Авг 27, 2018 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Няма да я купувам, но ако я задържиш, мога да ти помогна за подлакътника - има по-високи подлакътници и можеш да си намериш такъв от втора употреба. Те са с две жабчици и са определено по-удобни :)

Сря Авг 29, 2018 6:21 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 21, 2013 2:17 pm
Мнения: 41
Skype: zorvalth
Рейтинг: 23
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Продадена. За архив.

Пон Сеп 03, 2018 12:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 11 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор