Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Окт 21, 2019 5:45 am

Правила за пускане на обяви в раздела

1. В този раздел се допускат само обяви на частни лица за автомобили марка Субару и по една на търговец, допуснат до "Сервизи и магазини"
2. В заглавието трябва ясно да се разбира предмета на обявата.
3. В текста на обявата трябва да има актуални снимки, цена, населено място, състояние и произход.
4. Допускат се максимум по 1 активна обява на потребител.
5. Повдигане (ъп) на обява се допуска през минимум пет дни с функцията "повдигане" или при предоставяне на нова информация.
6. Обява, която не съответства на правилата ще бъде изтрита.

Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 Subaru Impreza WRX Blobeye 2003 
Автор Съобщение

Автомобил: 03 Impreza WRX Blobeye
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Продавам - Subaru Impreza WRX 2003г. 2.0 Turbo 225к.с. комби , 5 ръчни скорости.

Колата е закупена от първи собственик в Италия. Аз съм първи собственик в България , втори като цяло. Изключително запазена и в автентичен вид – без тунинг. Не е пушено в колата.

Реални 109000км в момента - може да проверите като влезете на сайта - https://www.ilportaledellautomobilista. ... -revisione - и въведето стария италянски номер на колата - CF729TW - 2015г е била на 75840км - аз я имам от 2016г.

Напълно обслужена е – ремаци, ролки, водна помпа SKF, масла – скоростна кутия и диференциал. Филтри – горивен, на купето. Въздушния филтър е сменян заедно с масления при всяка смяна на маслото. Нови свещи и накладки , нов aкумyлатор Bosch.

Масло на двигател – Motul 8100 X-Clean – сменяно на всеки 6000км. Колата се кара само със 100 октана бензин. Нулев разход на масло – гарантирано.

Налични са фактури и сменените стари части за доказателство на горенаписаното, както и копие на оригиналния италиански талон,където се вижда, че колата е имала само един собственик.

В цената влиза и комплект 4бр. нови зимни гуми Hankook 16“, на метални джанти. В момента е нови с летни гуми на оригиналните 17" олекотени джанти.

Колата е поддържана, не са пестени средства за обслужване.

Коментар на цената единствено на място. Не се интересувам от бартери.

9900лв.

Пламен - 0898608558 - намира се в гр. Варна

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пон Окт 07, 2019 8:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ]