Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:43 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 продавам Outback 3,6 2010г. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 11:03 am
Мнения: 21
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback 3,6 AT 2010
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
Продавам личния си Outback 3,6. Закупен е през 2015г. от представителство в Германия с помощта на Bat Bubi на по-малко от 60000 км. От тогава е използван само от мен и поддържан редовно в сервиза на Миро във Варна. Настоящият пробег е 272000 км. Никога не е била монтирана АГУ. Има валидна винетка до края на януари 2022, каско, ГО и техн. преглед изтичат към 6-7 юни тази година. Разполага с два комплекта лети джанти с гуми. Летният комплект се състои от джанти Rota Gra 18 цола и Continental premium contact 6, гумитe са закупени в края на миналия ноември поради разкъсване на една гума от стария комплект и реално са ползвани около 1000 км. Зимните гуми са Continental winter contact 850 и са използвани 2 сезона, монтирани са на оригиналните джанти. Освен стандартното за модела оборудване има допълнително теглич, преден декоративен протектор под бронята, заден протектор върху бронята, заден парктроник на табелата на рег. номер, аларма и имобилайзер, командвани от двата безконтактни ключа, алуминиеви греди Thule wingbar за покривa, резервна гума тип патерица (оригинално няма резервна гума), гумен леген в багажника, сменена задна стабилизираща щанга с по-дебела, рециклирани фарове. Преди около половин година е сменен радиатора с оригинален нов. Преди 4000 км е сменено масло на двигател, диференциали и скоростна кутия, монтирани нови предни дискове DBA и накладки Brembo. Според Миро, който поддържа автомобила, същият е в много добро техническо състояние, при последното обслужване ми съобщи за начален лек луфт на кормилната рейка. Като не особено технически грамотен човек аз лично мога да споделя леко периодично запотяване на единия фар след рециклирането преди година и нещо като леко дрънчене, което аз локализирам в задната врата при празен багажник (видях, че и други собственици споменават за същото). Позволявам си да приложа линк към обявата:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 6579803963

Цената е 20 500 лв. и търпи коментар единствено за сметка на летния комплект джанти с гуми и алуминиевите греди. Естествено, предпочитам всичко да върви заедно в комплект и да се ползва със здраве. Това е вторият ми Outback, причина за продажбата е намерение за закупуване на по нов автомобил.
Колата може да се види във Варна, но се ползва ежедневно и пътувам интензивно извън града.
За контакти предпочитам тел. 0887859567, Максим Загоров
Не винаги мога да говоря, ще върна обаждане при първа възможност.
Поздрави!

Съб Май 22, 2021 12:34 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 11:03 am
Мнения: 21
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback 3,6 AT 2010
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
автомобилът е с нова цена: 19000 лв.

Съб Май 22, 2021 12:35 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 11:03 am
Мнения: 21
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback 3,6 AT 2010
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Продаден! Благодаря!

Пон Юни 07, 2021 7:15 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 26, 2015 10:17 am
Мнения: 807
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B14 3.6
Рейтинг: 492
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз благодаря :)

Пон Юни 07, 2021 7:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор