Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Продавам Outback 2005 2.5 BiFuel 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 23, 2015 3:35 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
продавам си Аутбек-а.
Не съм активен във форума въобще но знам, че ще я оцените и за това я пускам и тук :)

Изображение
Изображение
Изображение


Колата се намира в София и се използва почти ежедневно. Линк към обявата в аутоБГ https://www.auto.bg/obiava/23466529/sub ... ack-bifuel, където има и малко повече снимки
Цената му е 7900, но за членове на форума ще направя и малка отстъпка в цената :) стига да се харесаме.

Дата на първа регистрация Юли 2005, а при мен е от 2015. Напълно обслужен. Данък и гражданска платени за цялата 2021г.

Изцяло кожен салон с кафява кожа и алкантара, изключително удобен и уютен автоматик с бордови компютър, навигация и bluetooth handsfree (добаяно е допълнително).

!!! Автомобилът е поддържан само в Субаруленд. !!!

Автомобилът е със заводска газова уредба BRC с механизъм за смазване на клапаните и бутилка на мястото на резервната гума. Бутилката и клапанът са сменени преди 5 години.
Чисто нови зимни гуми Gislaved (DOT 2020) и резервна гума тип ' патерица' . Преди 15 хил. км. е направен основен ремонт на двигателя (самият той е сменен и е на около 200 хил. км пробег), обслужен ремък (нов), нов радиатор. Ново резонаторно гърне. Сменено масло преди 2-3 хил. км (Motul X-Clean). Сменен стартер преди 20-30 хил. км. Сменени механизмите за централното заключване по вратите преди 5-6 месеца. Масло на скорости и диференциал трябва да се сменят след 10-15 хил. км.

В миналото съм сменял и други неща но просто не пазя списъка.

Колата е с гумени стелки + стелка тип ' леген' за багажника. Гредите за багажника са оригинални (MontBlanc) и при интерес се продават отделно (250лв). Има механични забележки, поради които може да се коментира цената. Продавам колата, поради закупуване на нов автомобил.

Колата е със зимните гуми но има две летни отделно на 2 сезона.

За всякакви въпроси пишете тук или на лично.
 8

Сря Май 12, 2021 1:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 23, 2015 3:35 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Продадена

Сря Авг 04, 2021 11:31 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор