Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:42 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Продавам Outback 2005 2.5 BiFuel 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 23, 2015 3:35 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
продавам си Аутбек-а.
Не съм активен във форума въобще но знам, че ще я оцените и за това я пускам и тук :)

Изображение
Изображение
Изображение


Колата се намира в София и се използва почти ежедневно. Линк към обявата в аутоБГ https://www.auto.bg/obiava/23466529/sub ... ack-bifuel, където има и малко повече снимки
Цената му е 7900, но за членове на форума ще направя и малка отстъпка в цената :) стига да се харесаме.

Дата на първа регистрация Юли 2005, а при мен е от 2015. Напълно обслужен. Данък и гражданска платени за цялата 2021г.

Изцяло кожен салон с кафява кожа и алкантара, изключително удобен и уютен автоматик с бордови компютър, навигация и bluetooth handsfree (добаяно е допълнително).

!!! Автомобилът е поддържан само в Субаруленд. !!!

Автомобилът е със заводска газова уредба BRC с механизъм за смазване на клапаните и бутилка на мястото на резервната гума. Бутилката и клапанът са сменени преди 5 години.
Чисто нови зимни гуми Gislaved (DOT 2020) и резервна гума тип ' патерица' . Преди 15 хил. км. е направен основен ремонт на двигателя (самият той е сменен и е на около 200 хил. км пробег), обслужен ремък (нов), нов радиатор. Ново резонаторно гърне. Сменено масло преди 2-3 хил. км (Motul X-Clean). Сменен стартер преди 20-30 хил. км. Сменени механизмите за централното заключване по вратите преди 5-6 месеца. Масло на скорости и диференциал трябва да се сменят след 10-15 хил. км.

В миналото съм сменял и други неща но просто не пазя списъка.

Колата е с гумени стелки + стелка тип ' леген' за багажника. Гредите за багажника са оригинални (MontBlanc) и при интерес се продават отделно (250лв). Има механични забележки, поради които може да се коментира цената. Продавам колата, поради закупуване на нов автомобил.

Колата е със зимните гуми но има две летни отделно на 2 сезона.

За всякакви въпроси пишете тук или на лично.
 8

Сря Май 12, 2021 1:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 23, 2015 3:35 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 8
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Продадена

Сря Авг 04, 2021 11:31 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор