Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:42 am

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 Продавам Outback 2.5 бензин + газ, 5MT, 2000 г, 1800 лв 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Фев 08, 2015 4:22 pm
Мнения: 14
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Продавам си Аутбека.

От декември 2000-та е. 2.5 литра двигател. Ръчни скорости. Бензин + газ. Газовата е слагана 2014-та от предишния собственик. 242 хил километра по брояч.

С мен е от март 2015-та.

От София съм.

Хубавото

Колата не е карана много и двигателят и ходовата част са в добро състояние. Всичко работи. Нищо не тече. Нищо не трака. Салонът е запазен. Не са возени товари или животни.

Има hill holder (аз съм фен, но знам че някои хора не са, лесно се маха).

Има гражданска до април 2022 и технически до май 2022.

Аз съм сменял: съединител 2015, рейки 2016, ауспух 2017, накладки и дискове 2018, прагове 2020

Акумулаторът е на година и половина и за сега е добре. Миналия месец стоя две седмици без палене и си запали без проблем след това.

Има радио с диск и USB. Чете mp3 файлове.

Давам я с освен с летените гуми, с които е в момента и с комплект зимни гуми в много добро състояние. На четири сезона са, но не карам много през зимата.

Затъмнени задни стъкла

(Сравнително) дребни забележки

Подгряването на задното стъкло не работи. Не знам от кога. Още когато я взех не работеше.

(Останалите неща са от миналата година и по-скоро, когато вече бях решил че ще купувам нова кола и не съм си давал зор за тази)

Задната чистачка не работи. Умря миналата година и не съм я оправял

Има някакъв теч на течността за чистачки. Без никакво пръскане изтича за около седмица.

Климатикът има повреда и не може да се изключи, съответно фреонът е свършил. Стана миналото лято и не съм се занимавал да го оправям. Иначе работи.

Крушката на левия стоп умря миналата седмица и не съм я сменял.

Маслото и филтрите са за смяна. Сменях ги миналата година април. От тогава съм направил под 4000 километра, но и времето си има значение.

Летните гуми са за смяна. Ще изкарат този сезон и може би и още един, но второто е на кантар. Задна дясна слабо издиша и трябва да се донапомпва веднъж седмично.

Дреби ожулвания и олющвания по пластмасата (нормално за възрастта) и едно малко по-сериозно огъване на предния капак при десния фар, което стана миналата година. Някой я е ударил паркирана.

Има само един ключ

Проблемни неща

Колата, доколкото знам, никога не е живяла в гараж и съответно има доста ръжда отдолу. Сменил съм праговете, но все пак си е кола на 21 години. Нищо не е станало страшно още, но не е нещо, което ще изтрае още 10 години без проблеми.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Юли 24, 2021 7:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 08, 2015 4:22 pm
Мнения: 14
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Поради липса на интерес смъквам цената на 2000 лв

Пет Юли 30, 2021 1:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 08, 2015 4:22 pm
Мнения: 14
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
И вече на 1800 лева

Нед Авг 08, 2021 7:55 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Фев 08, 2015 4:22 pm
Мнения: 14
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Продадена

Съб Авг 14, 2021 11:28 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор