Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Impreza WRX 2.0 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 22, 2017 7:59 am
Мнения: 22
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Привет на всички,
пускам си врх-а за продажба. За съжаление почти нямам възможност да го карам и няма смисъл да виси на паркинга.
Автомобилът е в изцяло заводско състояние, генерацията е стокова. Преди по-малко от месец минах преглед с реално замерване на газовете и се оказа, че катализаторите са напълно изправни :)
Имам колата от малко повече от година, за това време съм изминал с нея по-малко от 4000км. Обслужих я в 1040 и момчетата там казаха, че колата е в доста добро състояние предвид възрастта. За този пробег съм долял под 0.5л масло.
Мотор, скорости и окачване са здрави, купето няма грам ръжда (2015 е внесена от Италия, аз я купих от Варна). Има забележки по задната броня, дръжката на шофьорската врата и волана (поизтрит или изгорял от слънцето).
Шибидахът течеше и беше ремонтиран в Микрон Доцев и фаровете са изцяло реновирани (резултатът ме порази)
Платен е данъкът за 2022г, валидна ГО до края на 2022г и споменатият минат преглед. Колата е с 4 почти нови 17 инчови зимни гуми (на не повече от 1500км).
Няма и не е имала газова уредба, карам си я с 95

Цената е 10 000лв, като съм склонен и на коментар.
линк и към обявата в мобиле https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 4502667672


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Юни 09, 2022 2:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 22, 2017 7:59 am
Мнения: 22
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Въпреки мижавият интерес, колата замина :D
темата е за триене

Чет Авг 11, 2022 11:18 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор