Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:41 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Impreza WRX 2.0 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Авг 22, 2017 7:59 am
Мнения: 22
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Привет на всички,
пускам си врх-а за продажба. За съжаление почти нямам възможност да го карам и няма смисъл да виси на паркинга.
Автомобилът е в изцяло заводско състояние, генерацията е стокова. Преди по-малко от месец минах преглед с реално замерване на газовете и се оказа, че катализаторите са напълно изправни :)
Имам колата от малко повече от година, за това време съм изминал с нея по-малко от 4000км. Обслужих я в 1040 и момчетата там казаха, че колата е в доста добро състояние предвид възрастта. За този пробег съм долял под 0.5л масло.
Мотор, скорости и окачване са здрави, купето няма грам ръжда (2015 е внесена от Италия, аз я купих от Варна). Има забележки по задната броня, дръжката на шофьорската врата и волана (поизтрит или изгорял от слънцето).
Шибидахът течеше и беше ремонтиран в Микрон Доцев и фаровете са изцяло реновирани (резултатът ме порази)
Платен е данъкът за 2022г, валидна ГО до края на 2022г и споменатият минат преглед. Колата е с 4 почти нови 17 инчови зимни гуми (на не повече от 1500км).
Няма и не е имала газова уредба, карам си я с 95

Цената е 10 000лв, като съм склонен и на коментар.
линк и към обявата в мобиле https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 4502667672


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Чет Юни 09, 2022 2:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 22, 2017 7:59 am
Мнения: 22
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Въпреки мижавият интерес, колата замина :D
темата е за триене

Чет Авг 11, 2022 11:18 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор