Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:11 pm

Правила за пускане на обяви в раздела


Архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Продавам Subaru Legacy 2.5 GX комби, автоматик 1999г. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 25, 2014 12:17 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy GX '99
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте, стана време да си продам Субаруто - причина, сдобих се с поредното малко по-ново легаси.

Колата се кара всекидневно. Има всички документи, гражданска , преглед до октомври 2023, платени данъци и т.н.
Два комплекта гуми - летни Continental Premium Contact, зимни TOYO Snowprox S954, купувани чисто нови от мен, карани са само на тази кола и са съхранявани правилно.
Откакто е при мен се кара с масло 5W40, първата година с Motul, след това Ravenol.
Последна по-сериозна сервизна дейност - пълна ревизия на двигателя, при Дани DK Performance. Сменени лагери, гарнитури, клапани на главите + реглаж. Сътветно сменени също ангренажен комплект с помпа, обтегач и всички ролки, включително тази на климатика. Всичко това в началото на ковид историите, от тогава съм изминал към 30 000 км.
Преди ремонта на двигателя е сменен водния радиатор с чисто нов Koyorad, плюс всички гумени маркучи и съединения с нови оригинални такива. Автоматика е обслужван винаги на време и не съм имал проблеми с него, при смяната на радиатора бяха сменени и маркучите за охлаждане на маслото на автомата.
Газовата уредба е със сменен изпарител Tomasetto, няколко маркучи, филтри, консумативи и цялостно настроена от Тони.
Колата има козметични външни забележки, налюпен лак и жулнати брони и задна дясна врата (така я взех и не стигнах до сменяне или боя/кит).
Сигурно пропускам нещо, но ако се сетя ще добавя в коментари по-долу. Ако Вие се сетите нещо пишете или се обадете.

Колата е в София. Огледи, проверки, водене по сервизи са възможни в рамките на София (нямам против и по-далечни дестинации, с допълнителна уговорка)
Цена: 3300 лв. (казвайте, че сте от форума защото съм я пуснал по сайтовете на друга цена)
Контакт тук или 0888324313


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Ное 27, 2022 2:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 25, 2014 12:17 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy GX '99
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Продадено.

Честито на новия собственик!

Вто Дек 20, 2022 8:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор