Правила за пускане на обяви в раздела


Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Продавам Subaru Legacy 2.5 GX комби, автоматик 1999г. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 25, 2014 12:17 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy GX '99
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте, стана време да си продам Субаруто - причина, сдобих се с поредното малко по-ново легаси.

Колата се кара всекидневно. Има всички документи, гражданска , преглед до октомври 2023, платени данъци и т.н.
Два комплекта гуми - летни Continental Premium Contact, зимни TOYO Snowprox S954, купувани чисто нови от мен, карани са само на тази кола и са съхранявани правилно.
Откакто е при мен се кара с масло 5W40, първата година с Motul, след това Ravenol.
Последна по-сериозна сервизна дейност - пълна ревизия на двигателя, при Дани DK Performance. Сменени лагери, гарнитури, клапани на главите + реглаж. Сътветно сменени също ангренажен комплект с помпа, обтегач и всички ролки, включително тази на климатика. Всичко това в началото на ковид историите, от тогава съм изминал към 30 000 км.
Преди ремонта на двигателя е сменен водния радиатор с чисто нов Koyorad, плюс всички гумени маркучи и съединения с нови оригинални такива. Автоматика е обслужван винаги на време и не съм имал проблеми с него, при смяната на радиатора бяха сменени и маркучите за охлаждане на маслото на автомата.
Газовата уредба е със сменен изпарител Tomasetto, няколко маркучи, филтри, консумативи и цялостно настроена от Тони.
Колата има козметични външни забележки, налюпен лак и жулнати брони и задна дясна врата (така я взех и не стигнах до сменяне или боя/кит).
Сигурно пропускам нещо, но ако се сетя ще добавя в коментари по-долу. Ако Вие се сетите нещо пишете или се обадете.

Колата е в София. Огледи, проверки, водене по сервизи са възможни в рамките на София (нямам против и по-далечни дестинации, с допълнителна уговорка)
Цена: 3300 лв. (казвайте, че сте от форума защото съм я пуснал по сайтовете на друга цена)
Контакт тук или 0888324313


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Ное 27, 2022 2:50 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 25, 2014 12:17 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy GX '99
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Продадено.

Честито на новия собственик!

Вто Дек 20, 2022 8:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор