Правила за пускане на обяви в раздела

Тук е автоматичен и ръчен архив на стари обяви!

Темата е заключена, не можете да променяте постове.
 Форестър 2,5 ХТ 
Автор Съобщение
Аватар

Постове: 849
Автомобил: VW Touareg 7P
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Отново пускам за продажба стария боец Форко, защото поръчах един Туарег, а жената не иска да кара, че Форко сега и бил много мощен :D
Та след 7,5 години мисля да се разделяме, защото няма смисъл да стои, но не бих го подарил и на автокъща, още повече, че преди половин година му сменяхме гарнитури и лагери, даже е с нов колянов вал и маслена помпа (и двете на STI).
Колата е поддържана последните няколлко години от Емо (повечето тук го познават).
Иска ми се да я дам на някой, който е мераклия и за това цената подлежи на коментар.
Подробности няма да пиша тук какво е правено, че ще е много дълго, а и все пак през годините съм писал всичко по темите какво съм и ремонтирал.
https://www.mobile.bg/obiava-1171715663 ... u-forester

Пет Май 31, 2024 2:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Постове: 849
Автомобил: VW Touareg 7P
Рейтинг: 403
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колата е капарирана.
Темата е за триене :)

Вто Юни 25, 2024 8:16 am
Върнете се в началото
Профил
Темата е заключена, не можете да променяте постове.