Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Няма мощност до 2200 оборота 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 5:34 pm
Мнения: 15
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги имам Subaru Legacy 2002 година 2.0 125коня колата е страхотна много съм доволен имам само един проблем до 2200оборота няма мощтност връща си аванса с 10градуса нагоре няма проблем.Сменил съм кабели свещи бобина реглаж на клапани и детонационен датчик. Някой ако има идея от какво може да е колата има и газ и на двете горива е едно и също. И още едно въпросче какви свещи бихте ми препоръчали за тази кола и с какво разстояние защото чух хиляди неща и незнам на какво да вярвам. Благодаря ви предварително.

Нед Авг 12, 2018 9:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
125кс на импреза са малко, а на тоя кораб няма как да фърка.
Свещи си сложи оригинални по каталог.
И ако продължаваш да сивъобразяваш че има проблем отиди до някои сервиз от белия списък за диагностика.

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Пон Авг 13, 2018 7:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не си писал от къде си, колега.
Провери вакуума в колектора - дали няма теч и да дърпа въздух от някъде. Не я знам с дебитомер ли е или с мап - също може да прави проблеми.
Също ако ти е зацепен грешно ремъка.
А може и просто така да си върви... връщането на аванса, обикновено е от нок-а, но пък казваш, че си го сменил...
Може да пробваш да го откачиш (като му пуснеш маса). Ако двигателя има луфтове и чука-тропа ще спре да го връща, но това значи, че има нещо износено и ще е така до отсраняването на проблема...

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Авг 13, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор