Отговори на тема
 Аванс коректор 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Яну 24, 2008 7:05 am
Постове: 28
Местоположение: STARA ZAGORA
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте на всички любители на СУБАРУ .Отскоро и аз се сдобих с 1 от тези великолепни коли .СЛУЧИ се така че беше по времето на снега и голямата поледица.Останах очарован от възможностите й.Реших да сложа метан но ударих на камък.Всички газаджии сякаш се плашеха от колата усещах леко дръпване в началото а после се казваха че нямат този аванс коректор .Нямало го даже и в Италия.Молбата ми е ако някой знае нещо по въпроса да ми помогне.Колата е subaru LEGACY 96г комби

Чет Яну 24, 2008 7:47 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 1:19 pm
Постове: 150
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.6 B14
Рейтинг: 242
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей колега,

Може да погледнеш

http://www.autodiags.com/jetspark.html

Аз имах такъв на по-предната ми кола - Голф2 Синхро с пълен инжекцион и обикновена газова уредба.
Повечето бакшиши на метан вече били с него.

Чет Яну 24, 2008 12:16 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Постове: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
Привет Колега - и аз като теб преди месец се сдобих с Суби Импреза, наистина тези коли нямат нищо общо с другите :-D
Моята кола беше вече с газов инжекцион.
Ако си решил да слагаш газ отиди в сервиза на Митака ( по пътя за Банкя ) - там правят само Субару, слагат газови както трябва, съжалих че мойта не мина оттам, но какво да се прави. Там поне ще си спокоен че ще ти кажат нещата 1:1.
Честито и безаварийно каране ;-)

Чет Яну 24, 2008 2:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 12:50 am
Постове: 3717
Рейтинг: 267
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пост 
http://www.dek.bg/

тези типове имат, даже е програмируем. виж в секцията "tuning", "advance timing controller"

_________________
SUBARULAND Ltd
Диагностика, ремонт, обслужване и tuneup на SUBARU от 2007г насам.
0878 207 541 - Красимир
0899 612 719 - Венци
https://www.facebook.com/redlineoil.bg

Чет Яну 24, 2008 9:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 9:35 am
Постове: 67
Местоположение: Хасково\Шумен\Царево
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Пост 
Най добрият ти вариянт се казва "БАН" човекьт се казва RUMEN,старши научен сьтрудник,подвизава се вьв Форум РЕНО произвежда Аванс процесори :wink: ,гарантирано качество на смешна цена 37лв ако не се льжа беше аз купих за всичките коли на моите познати има Процесор който пасва сьс Сигурност на СУБАРУ на моето ЛЕГАСИ 2,2 сьм сьс такьв(мисля че той го води като аванс-процесор за Хюндай)
Влез вьв форум Рено - там има раздел за АГУ - сам ще прочетеш отзивите

_________________
Subaru Legacy 2,5GX-AT '99\Subaru Legacy 2,2GX-AT '91\TL1000R SBK Race Bike\CBR600F2 Supersport Race Bike

Чет Яну 24, 2008 10:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Авг 21, 2012 1:04 pm
Постове: 26
Автомобил: легаси
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
а някой има ли му телефона на този Румен

Чет Сеп 06, 2012 2:11 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Сеп 13, 2017 10:09 am
Постове: 10
Skype: Yulian64
Автомобил: Subaru
Телефон: 0888795555
Рейтинг: 34
От звездите одобрен
Отговори с цитат
телефона на Румен е 0887405626 . Много е добър! Преди няколко дена си сложих на субаруто метанов инжекцион уж при майстор, колата на място си мъркаше на място се изрязваше но на ход беше трагедия. на светофарите минавах на бензин че иначе правех задръстване /много са ме псували май/. Отидох при Румен и за два часа нещата се оправиха. Сложи ми аванс коректор направи нужните настройки и колата ...... о чудо ПОЛЕТЯ!!!! Сега на метан върви по добре от колкото на бензин. А между другото и майстора който ми я монтира беше разменил кабелите на две дюзи. Румен оправи всичко и цялата работа ми излезе 110 лева. Сега ще видя какъв разход на метан ще ми даде но предварително съм много доволен1
 19

Съб Фев 02, 2019 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Parcholini и 34 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор