Отговори на тема  [ 23 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Свирене под капака при ниски обороти. 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Ако е тръгнал маховика се подсвирва но като паднат температурите се стяга и спира със свиренето . При мен свиреше на топло доста а на студено много леко и след това прас и почна да тресе и нов. Но свиренето от маховика е на импулси не е като ремък това не разбрах при теб как е дали е постоянно или през секунда просвира както понякой път просвирват ролките като тръгнат към омя свят.

Чет Мар 01, 2018 8:20 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 22, 2017 9:47 am
Мнения: 10
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback 2.5, 2004
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
При мен ситуацията е буквално следната: паля колата и работи докато изчегъртам прозорците; тръгвам на първа на полусъединител; натискам го докрай за да вкарам задна; ПРОСВИРВА; включвам на задна и пак на полусъединител правя маневрата; докрай съединител; никакъв шум; включвам първа и газ. И повече този шум не се появява, нито в задръстванията, нито вечер като тръгвам от работа, все пак колата е седяла 9 часа навън (ако има някакво значение). Забравих да добавя, че при запалване и подаване на газ на място също не свири.

Пет Мар 02, 2018 9:06 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 02, 2017 7:18 am
Мнения: 46
Местоположение: Варна
Автомобил: Subaru Legacy 2.5 2005
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Днес 0 градуса паля колата и си работи перфектно никакъв шум :-? А относно съединителя и маховика тях ги смених преди 6 месеца . Не мога да си обясня от къде се появява това свирене само при отрицателни температури !

Пет Мар 02, 2018 9:32 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор