Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Прекъсване при палене на студено и топло. 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2017 3:03 pm
Мнения: 9
Автомобил: Subaru legaci 1
Телефон: 0888402806
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Отново имам проблем с моето ej22. Някой може ли да ми каже от къде да си намеря схема на ел. инсталацията от контактния ключ напред към мотора. Днес пак ми направи проблем с прекъсване като я запаля до две хиляди оборота работи с прекъсване и след като се покара малко гася и паля отново и все едно че нищо не е имало.Закачахме я на компютър излизат същите грешки. степ мотор датчик на парите от резервоара. Според майстора има някакъв проблем по ела защото не го прави постоянно. Смених и степ мотора и клапана но е все същото оправя се за известно време и когато реши пак започва. Почистих дросела и степ мотора прегледах всички букси до които можах да стигна и пак същата работа.

Съб Дек 23, 2017 8:33 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Сменял ли си бобина, кабели и свещи? Знаеш ли ги на колко км. са?
Газ имаш ли? На газ прави ли го и ако да, инжекция ли е или обикновенна?
На мен ми прилича на МАФ, но... така отдалече - трудно.
Може да пробваш да откачиш и ламбдата и да видиш дали ще го прави.

_________________
http://www.hostit.bg/

Съб Дек 23, 2017 11:47 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2017 3:03 pm
Мнения: 9
Автомобил: Subaru legaci 1
Телефон: 0888402806
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
desislav karapavlov написа:
Отново имам проблем с моето ej22. Някой може ли да ми каже от къде да си намеря схема на ел. инсталацията от контактния ключ напред към мотора. Днес пак ми направи проблем с прекъсване като я запаля до две хиляди оборота работи с прекъсване и след като се покара малко гася и паля отново и все едно че нищо не е имало.Закачахме я на компютър излизат същите грешки. степ мотор датчик на парите от резервоара. Според майстора има някакъв проблем по ела защото не го прави постоянно. Смених и степ мотора и клапана но е все същото оправя се за известно време и когато реши пак започва. Почистих дросела и степ мотора прегледах всички букси до които можах да стигна и пак същата работа.

В

Нед Дек 24, 2017 8:00 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
viewtopic.php?f=1&t=15245

_________________
http://www.hostit.bg/

Нед Дек 24, 2017 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор