Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:43 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Ремонт часовник / Trip Computer 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Фев 09, 2018 10:45 pm
Мнения: 18
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT 2005
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте Колеги,

Знам, че темата е широко обсъждана в раздела "направи си сам" и писах в темата там, но така и не получих отговор.

Та въпроса е, има ли човек в София, които би се наел с отремонтирането на така проблемния Trip Computer? Най-желателно е да е човек, който и преди е срещал въпросното чудо на японската техника.
Никак не ме бива с електротехниката,последно съм правил радио от списание Младши електротехник преди около 20 години, така че отпада варианта аз да го ремонтирам.

Благодаря предварително!

Сря Апр 11, 2018 10:27 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравей колега разговарял съм с хората от една фирма но все още не съм опрял до тях от последният ми опит с гадната малка платка за щастие още се държи.
Виж ги но ми казаха да занеса платката за да могат да кажат дали е възможно цялостно почистване и препояване иначе казаха че поправят всякакви платки казаха към 30лв 4е ще струва
зависи и от щетата разбира се :pardon:
Това е адреса им ( www.primatechpro.com ) .
На Цариградско в сградата на ЗИТ .

Пет Апр 13, 2018 7:40 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Фев 09, 2018 10:45 pm
Мнения: 18
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2.5 AT 2005
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Много благодаря колега! Още днес ще им звънна. 30 лева ми се струва приемливо като цена, особено ако препоят цялата платка качествено.

Пет Апр 13, 2018 8:55 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 10:48 pm
Мнения: 133
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Legacy 2.0-137hp
Телефон: 0887232884
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Надявам се да могат да помогнат аз не съм носил още нищо при тях но бяха отзивчиви към моето запитване.
Но пак казвам че има някви техни термини които ме питаха а аз не знаех точно кво значи и дали ще могат да свършат работа за това предложиха да я занеса за да я погледнат на място и да си кажат мнението.
Като минеш през тях моля пиши да кажеш как стоят нещата и дали има ефект или са се отказали да се занимават.

Пон Апр 16, 2018 5:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор