Отговори на тема  [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Subaru Legacy 3.0 H6 - твърд волан 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има голяма вероятност да няма технически проблем, а да е просто ефект от първи сблъсък със Subaru.
И аз като се качих за първи път ми направи впечатление как всичко(ръчни скорости, съединител, волан и др.) е стегнато и твърдо, но бързо свикнах и дори така по ми харесва.
За жена ми обаче свикването с колата беше близо до кошмар, защото тя е слабичка, а нашата е и ръчка. Не е до френски, немски, японски и т.н. Всичко си е субективно до конкретни марка и модел, както и въпрос на очаквания :)

Сря Май 09, 2018 12:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 7:15 pm
Мнения: 36
Автомобил: subaru legacy
Рейтинг: 12
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Кимон написа:
Колежке,вдигнете предните две колела във въздуха с два крика и въртете волана от край до край.Ако и тогава се върти трудно,то причината е почти сигурно в каретата на кормилния прът.

Ще ги проверя тия карета при първа възможност. Благодаря.
nikentce написа:
Има голяма вероятност да няма технически проблем, а да е просто ефект от първи сблъсък със Subaru.
И аз като се качих за първи път ми направи впечатление как всичко(ръчни скорости, съединител, волан и др.) е стегнато и твърдо, но бързо свикнах и дори така по ми харесва.
За жена ми обаче свикването с колата беше близо до кошмар, защото тя е слабичка, а нашата е и ръчка. Не е до френски, немски, японски и т.н. Всичко си е субективно до конкретни марка и модел, както и въпрос на очаквания :)

Знаеш ли, колега, и аз започнах да мисля така. Колата е много приятна, удобна за каране, красива. Но наистина всичко й е много стегнато. Моята е автоматик, но разбирам какво имаш предвид. Може и да се окажеш прав, защото досега не съм карала субару и наистина е възможно просто самата кола да е такава. Въпреки това ще проверя каретата, просто за всеки случай.

Сря Май 09, 2018 9:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор