Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:22 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Няма мощност до 2200 оборота 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 5:34 pm
Мнения: 15
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги имам Subaru Legacy 2002 година 2.0 125коня колата е страхотна много съм доволен имам само един проблем до 2200оборота няма мощтност връща си аванса с 10градуса нагоре няма проблем.Сменил съм кабели свещи бобина реглаж на клапани и детонационен датчик. Някой ако има идея от какво може да е колата има и газ и на двете горива е едно и също. И още едно въпросче какви свещи бихте ми препоръчали за тази кола и с какво разстояние защото чух хиляди неща и незнам на какво да вярвам. Благодаря ви предварително.

Нед Авг 12, 2018 9:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 8:57 pm
Мнения: 2184
Местоположение: Бургас
Автомобил: Outback '09 2.5
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
125кс на импреза са малко, а на тоя кораб няма как да фърка.
Свещи си сложи оригинални по каталог.
И ако продължаваш да сивъобразяваш че има проблем отиди до някои сервиз от белия списък за диагностика.

_________________
Outback 2001 3.0 H6 - продаден
Outback 2001 2.5 AT VDC - продаден
Subaru Baja МТ - продадена
first Love Leone '84 1.8 АТ
Facebook: Medovo Bee Farm

Пон Авг 13, 2018 7:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не си писал от къде си, колега.
Провери вакуума в колектора - дали няма теч и да дърпа въздух от някъде. Не я знам с дебитомер ли е или с мап - също може да прави проблеми.
Също ако ти е зацепен грешно ремъка.
А може и просто така да си върви... връщането на аванса, обикновено е от нок-а, но пък казваш, че си го сменил...
Може да пробваш да го откачиш (като му пуснеш маса). Ако двигателя има луфтове и чука-тропа ще спре да го връща, но това значи, че има нещо износено и ще е така до отсраняването на проблема...

_________________
http://www.hostit.bg/

Пон Авг 13, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: vauche и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор