Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:10 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Спасено Legacy 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 10:22 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 1.8 1993
Телефон: 0887414889
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, след година отсъствие от семейството на субару, отново съм тук. Повод за това е новата ми :old: придобивка. Субару Легаси 1,8 DL, 1993та година.
Малко инфо за колата: Внесена през 2002-ра година от Германия, карана и ревностно поддържана до към 2016-та от вече покоен съсед. През цялото това време винаги очите са ми оставали по колата, щом сме се срещали. Пролетта случайно разбрах, че наследниците( 3 дами) искат да я продадат или да я върнат на вторични. Веднага се свързах и започнахме сделката, но поради абсурдната система на КАТ, сделката пропадна. Проблема беше, че колата макар и регистрирана и с изрядни документи е със старите талони и трябва да се регистрира в КАТ, за да може да бъде видима при нотариуса(при редовно плащан данък и заведена в общината). Тъй като единият наследник живее в САЩ, другият е на работа, така и не ни стигна времето да оправим нещата. До преди една седмица, когато хванах дамите и след 2 дни ходене по мъките, колата вече е моя. От тук на там за какво ми е и аз не знам :pardon: .
Има ръжда по веждите и калниците, но не е страшно. От долу и в коша е бетон. С оригинална музика, тасове и сервизна книжка. Как да отиде на вторични :dontknow: Сърце не ми даде. Звука и е невероятен :love: (може би и гърнето има дупчица), двигателя работи равномерно и спокойно, а задната врата( на багажника) ако не внимаваш, може да ти избие някой зъб :heavy: много е стегната.
Ако не я продам ще и се радвам много. Близкото бъдеще ще изясни нещата. Как мислите, направил ли съм добро дело?


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Окт 05, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Клиновидното торпедо е класика - стягай го и си го карай. Няма да те предаде със сигурност.

Пет Окт 05, 2018 10:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честита придобивка! Запазено изглежда, но оправяй ръждите овреме, че си движат.

Завиждам благородно.
:beer:

_________________
http://www.hostit.bg/

Съб Окт 06, 2018 12:10 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор