Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Спасено Legacy 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 10:22 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 1.8 1993
Телефон: 0887414889
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги, след година отсъствие от семейството на субару, отново съм тук. Повод за това е новата ми :old: придобивка. Субару Легаси 1,8 DL, 1993та година.
Малко инфо за колата: Внесена през 2002-ра година от Германия, карана и ревностно поддържана до към 2016-та от вече покоен съсед. През цялото това време винаги очите са ми оставали по колата, щом сме се срещали. Пролетта случайно разбрах, че наследниците( 3 дами) искат да я продадат или да я върнат на вторични. Веднага се свързах и започнахме сделката, но поради абсурдната система на КАТ, сделката пропадна. Проблема беше, че колата макар и регистрирана и с изрядни документи е със старите талони и трябва да се регистрира в КАТ, за да може да бъде видима при нотариуса(при редовно плащан данък и заведена в общината). Тъй като единият наследник живее в САЩ, другият е на работа, така и не ни стигна времето да оправим нещата. До преди една седмица, когато хванах дамите и след 2 дни ходене по мъките, колата вече е моя. От тук на там за какво ми е и аз не знам :pardon: .
Има ръжда по веждите и калниците, но не е страшно. От долу и в коша е бетон. С оригинална музика, тасове и сервизна книжка. Как да отиде на вторични :dontknow: Сърце не ми даде. Звука и е невероятен :love: (може би и гърнето има дупчица), двигателя работи равномерно и спокойно, а задната врата( на багажника) ако не внимаваш, може да ти избие някой зъб :heavy: много е стегната.
Ако не я продам ще и се радвам много. Близкото бъдеще ще изясни нещата. Как мислите, направил ли съм добро дело?


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Окт 05, 2018 8:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Клиновидното торпедо е класика - стягай го и си го карай. Няма да те предаде със сигурност.

Пет Окт 05, 2018 10:12 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честита придобивка! Запазено изглежда, но оправяй ръждите овреме, че си движат.

Завиждам благородно.
:beer:

_________________
http://www.hostit.bg/

Съб Окт 06, 2018 12:10 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор