Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Проблем със запалка - светват ABS и VDC 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Май 15, 2017 11:32 am
Мнения: 23
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2,5 GX Limited 156bhp AT+VDC
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте Колеги,

След като си купих Легасито, от подписа ми, забелязах, че я няма запалката, я днес, я утре да си купя и така не се наканих. Един ден жената си включва телефона да се зарежда и след 5-10 минути на таблото грейнаха ABS и VDC в оранжево (но не VDC off). Спирам гася, жената си вади зарядното, паля и не свети, после пак същата история. Въпросите ми са:
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Къде би бил самия проблем?

Съб Ное 03, 2018 6:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 27, 2014 9:23 pm
Мнения: 5
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте пичове, подобен е проблема и при мен, но при мен светна само VDC ( постоянно светещ ). При изгасяне на двигателя и повторно запалване всичко беше ок до момента, в който пак светна VDC. Всеки път го прави в движение ! Няма генерирана грешка, търсих с OBD през Torque. Може да се заблуждавам, че при мен е от зарядното на запалката. Чудя се дали не е възможно да бъде от капачката за резервоара, това сменях скоро, с оригинална такава, а бях със някаква измислена преди, но я изгубих на някоя бензиностанция. Питам дали е възможно да е от капачката, понеже гледах някакъв клип в тубата за подобен проблем със светнали лампи на Субару Аутбек мисля беше, при който се оказва проблем капачката, която не беше въобще в лошо състояние, но...

boldri4e написа:
Здравейте Колеги,

След като си купих Легасито, от подписа ми, забелязах, че я няма запалката, я днес, я утре да си купя и така не се наканих. Един ден жената си включва телефона да се зарежда и след 5-10 минути на таблото грейнаха ABS и VDC в оранжево (но не VDC off). Спирам гася, жената си вади зарядното, паля и не свети, после пак същата история. Въпросите ми са:
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Къде би бил самия проблем?

Пон Яну 27, 2020 3:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор