Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Legacy 2.0R 2006 - Смяна на волан 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 19, 2018 9:55 am
Мнения: 15
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Имам един казус с който надявам се някой се е сблъсквал преди. Вмомента карам горепосоченото легаси, което е с най-обикновенния гумен волан. Много бих искал да го сменя, и съм намерил едно кожено момо с копчета(за радиото и климатроника), от 3.0R H6 мисля че е.

Доколното знам, копчетата са на една букса с круиз контрола, така че свързването ще е лесно. Друг е въпроса вече дали има прекарана инсталация за тях към Kenwood-a. Та въпроса ми е дали някой го е правил като цяло, и дали ще се налага да се прекарва инсталация ? Доколкото знам, Японците обичат да си прекарват инсталации за всеки случай, и за повечето неща има заготовки. Друг е въпроса дали за това има.

Попринцип не ми е толкова зор да работят, но щом ги има :).

Мерси предварително за отговорите. Лек и успешен ден.

Пет Яну 18, 2019 2:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 19, 2018 9:55 am
Мнения: 15
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ъпдейт!

Смених волана с горепосочения. Всичко е наред, само че копчетата не работят. Лентовия кабел си има вход за буксата, но предполагам няма инсталация към радиото. Дали някой е правил нещо подобно или знае как да я прокарам ? Поздрави!

Пон Яну 21, 2019 9:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 14, 2018 1:13 am
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет,
Няма много да ти помогна,но...преди 3-4 месеца говорих със Суби фен, който го беше правил на Legacy 2006 2.0R с волан подобен на твоя и всичко си работело, включително и лопатките за типтроника. Правено е във Варна, но ще те излъжа в кой от двата сервиза точно.

Сря Фев 20, 2019 12:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги ако някой иска мога да помогна за копчетата на волана не е никаква философия. Ако нещо искате да питате ми пишете имам и снимки и схеми просто кажете кекво ви интересува. В една от темите добавих някои неща, но не се сещам коя е .

Чет Май 23, 2019 7:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор