Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:55 pm



Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Legacy 2.0R 2006 - Смяна на волан 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Мар 19, 2018 9:55 am
Мнения: 15
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,

Имам един казус с който надявам се някой се е сблъсквал преди. Вмомента карам горепосоченото легаси, което е с най-обикновенния гумен волан. Много бих искал да го сменя, и съм намерил едно кожено момо с копчета(за радиото и климатроника), от 3.0R H6 мисля че е.

Доколното знам, копчетата са на една букса с круиз контрола, така че свързването ще е лесно. Друг е въпроса вече дали има прекарана инсталация за тях към Kenwood-a. Та въпроса ми е дали някой го е правил като цяло, и дали ще се налага да се прекарва инсталация ? Доколкото знам, Японците обичат да си прекарват инсталации за всеки случай, и за повечето неща има заготовки. Друг е въпроса дали за това има.

Попринцип не ми е толкова зор да работят, но щом ги има :).

Мерси предварително за отговорите. Лек и успешен ден.

Пет Яну 18, 2019 2:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 19, 2018 9:55 am
Мнения: 15
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ъпдейт!

Смених волана с горепосочения. Всичко е наред, само че копчетата не работят. Лентовия кабел си има вход за буксата, но предполагам няма инсталация към радиото. Дали някой е правил нещо подобно или знае как да я прокарам ? Поздрави!

Пон Яну 21, 2019 9:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 14, 2018 1:13 am
Мнения: 1
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R 2005
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет,
Няма много да ти помогна,но...преди 3-4 месеца говорих със Суби фен, който го беше правил на Legacy 2006 2.0R с волан подобен на твоя и всичко си работело, включително и лопатките за типтроника. Правено е във Варна, но ще те излъжа в кой от двата сервиза точно.

Сря Фев 20, 2019 12:56 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 5:22 pm
Мнения: 114
Автомобил: Subaru legacy 2.0r
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колеги ако някой иска мога да помогна за копчетата на волана не е никаква философия. Ако нещо искате да питате ми пишете имам и снимки и схеми просто кажете кекво ви интересува. В една от темите добавих някои неща, но не се сещам коя е .

Чет Май 23, 2019 7:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор