Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:42 am



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Релета за подгрев на седалки и предно стъкло Legacy 2000 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Апр 13, 2018 9:07 am
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Автомобил: Subaru Legacy b12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги,
От известно време търся релета за подгрев на седалките и предното стъкло на Субару Легаси 2000г, 2.0, 125 к.с. Фабрично е била без подгрев на стъклото, но е смено с такова с реотани и е изкаран бутон. Имам няколко празни слота за релета под бушоните в купето, но не съм сигурен на кои места трябва да се сложат конкретните. Освен това някой ако знае как се водят релетата и от къде мога да ги купя (София) ще ми бъде от полза, защото всичко, което намерих не съвпада с входовете.

Благодаря предварително.

Вто Яну 22, 2019 3:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Най -лесно е да видиш на колега с Легаси Аутбек Н6 год. от 01-03 , със сигурност имат и може да се ориентираш по кутията къде стоят и какъв вид , и модел са . Скоро ще си сменям предните си седалките и моите ще ги подаря на някой колега , ако имаш интерес звънни , но това ще стане като малко се затопли времето .

Вто Яну 22, 2019 8:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 13, 2018 9:07 am
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Автомобил: Subaru Legacy b12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
При теб има ли реле за подгрева на седалките и ако има би ли снимал кое е? Знам, че е свързано и със запалката в багажника, която също не ми работи.

Вто Апр 30, 2019 4:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Мар 04, 2018 7:04 pm
Мнения: 1
Автомобил: Legacy B12 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Снимката е от колега във форума. download/file.php?id=15725&mode=view
Релето за подгрева и предполагам това за rear accessory е третото, след него има две празни.
Жълтият бушон 20А е също за подгрева, той е на втората дупка отгоре надолу.

Скорос си сложих салон с подгрев и сега търся самото реле, последната част от пъзела :)

Сря Май 15, 2019 11:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
По схема има някакво реле,но не мога да му разбера ролята тъй като степените се управляват от ключа...
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Le ... IAGRAM.pdf
тъй като и аз наскоро монтираш седалки с подгрев,мога да споделя ,че захраних ключовете без да минават през реле,защото така или иначе "силовия"ток минава през тях,а обикновено реле се монтира за да се облекчат/не натоварват/ контактите на ключа.Имай предвид ,че товара от нагревателите на седалките е много малък ...демек не ти трябва реле..
Просто ги захрани през предпазител..
Схемата е на 68стр.

Сря Май 15, 2019 7:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор