Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Релета за подгрев на седалки и предно стъкло Legacy 2000 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Апр 13, 2018 9:07 am
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Автомобил: Subaru Legacy b12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги,
От известно време търся релета за подгрев на седалките и предното стъкло на Субару Легаси 2000г, 2.0, 125 к.с. Фабрично е била без подгрев на стъклото, но е смено с такова с реотани и е изкаран бутон. Имам няколко празни слота за релета под бушоните в купето, но не съм сигурен на кои места трябва да се сложат конкретните. Освен това някой ако знае как се водят релетата и от къде мога да ги купя (София) ще ми бъде от полза, защото всичко, което намерих не съвпада с входовете.

Благодаря предварително.

Вто Яну 22, 2019 3:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Най -лесно е да видиш на колега с Легаси Аутбек Н6 год. от 01-03 , със сигурност имат и може да се ориентираш по кутията къде стоят и какъв вид , и модел са . Скоро ще си сменям предните си седалките и моите ще ги подаря на някой колега , ако имаш интерес звънни , но това ще стане като малко се затопли времето .

Вто Яну 22, 2019 8:16 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Апр 13, 2018 9:07 am
Мнения: 7
Местоположение: гр. София
Автомобил: Subaru Legacy b12
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
При теб има ли реле за подгрева на седалките и ако има би ли снимал кое е? Знам, че е свързано и със запалката в багажника, която също не ми работи.

Вто Апр 30, 2019 4:07 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Мар 04, 2018 7:04 pm
Мнения: 1
Автомобил: Legacy B12 2.0
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Снимката е от колега във форума. download/file.php?id=15725&mode=view
Релето за подгрева и предполагам това за rear accessory е третото, след него има две празни.
Жълтият бушон 20А е също за подгрева, той е на втората дупка отгоре надолу.

Скорос си сложих салон с подгрев и сега търся самото реле, последната част от пъзела :)

Сря Май 15, 2019 11:16 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 9:34 pm
Мнения: 1525
Местоположение: Варна
Skype: valio-xxx
Автомобил: Forester 2.0 sf5 ,Outback 2.5 b13
Телефон: 0888 8едно7 81две
Рейтинг: 556
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
По схема има някакво реле,но не мога да му разбера ролята тъй като степените се управляват от ключа...
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Le ... IAGRAM.pdf
тъй като и аз наскоро монтираш седалки с подгрев,мога да споделя ,че захраних ключовете без да минават през реле,защото така или иначе "силовия"ток минава през тях,а обикновено реле се монтира за да се облекчат/не натоварват/ контактите на ключа.Имай предвид ,че товара от нагревателите на седалките е много малък ...демек не ти трябва реле..
Просто ги захрани през предпазител..
Схемата е на 68стр.

Сря Май 15, 2019 7:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор