Отговори на тема  [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2
 Загуба на мощност 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 2:47 pm
Мнения: 361
Местоположение: Шумен
Автомобил: Land Cruiser J95 5VZ-FE
Рейтинг: 138
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
@valqk

Да, прав си. Подвел съм се, че преди време ми казаха да видя напрежението там, понеже имаше подобен проблем на старата ми кола.
След контактен спрей по всички букси в коша и търкане с шкурка на масата на компа всичко си дойде на мястото.

_________________
ex - '04 Subaru Legacy B13 H4 2.0 Symmetrical AWD
ex - '02 Audi A4 B6 Avant V6 3.0i Quattro
ex - '06 Audi A6 4F Allroad V6 3.0 TDI Quattro
current - '00 Toyota Land Cruiser Prado J95 V6 3.4

Съб Май 11, 2019 8:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
shadow написа:
@valqk

Да, прав си. Подвел съм се, че преди време ми казаха да видя напрежението там, понеже имаше подобен проблем на старата ми кола.
След контактен спрей по всички букси в коша и търкане с шкурка на масата на компа всичко си дойде на мястото.

:good:
То обикновено или не прави контакт или е пукнат и е заминал от влагата... поне при нашите.
Просто исках да уточним как работи, че хората като четат, да не се подвеждат.
Иначе, ако някой има повече информация за теснолентовите нок сензори - да споделя, че ми трябва такъв - да не правя лоупас филтър, като слагам.
Всъщност, нали на всеки ДВГ е различна честотата на която следят? Някой има ли при нас какви честоти се следят за чукане? @ico_tech или някой друг имате ли идея?
:beer:

_________________
http://www.hostit.bg/

Съб Май 11, 2019 9:41 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Отговори на тема   [ 22 мнения ]  стр Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор