Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:39 pm



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Просвирване при 1600-1700 об/мин 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 30, 2015 7:04 pm
Мнения: 324
Местоположение: София/Димитровград
Автомобил: Legacy`07 sedan 3.0R Auto
Рейтинг: 129
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Привет,

имам странно просвирване, само в диапазана 1600-1700 об/мин и само при подаване на газ. На място не успявам да я накарам да свирне и не мога да установя със сигурност от коя част на колата се чува, струва ми се някъде под мен :facepalm: Ако карам с около 80 км/ч си свири защото точно там е в тези обороти, леко надолу или леко нагоре изчезва моментално. Първо помислих за катализатори, че от време на време ми свети P0420, но те като се задръстят трябва по-скоро да съскат, но и едва ли ще се чуват само в тези обороти. Мислех и за ремък/ролки, но няма нито засилване нито намаляне на свиренето, просто монотонно свирене, което се появява при ускорение в тези обороти.
Някой някакви идеи преди да почна да храня майстори за техните предположения. Ще опитам да запиша клип със звък по-късно.

Пон Юни 24, 2019 10:46 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Окт 15, 2019 11:27 am
Мнения: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колега, аз имам същия проблем. При ускорение само на ококло 1800-2000 оборота чувам някво присвирване като вибрация на някаква метална пластинка, но не мога да хвана от къде идва. Ако разбереш нещо моля те пиши едно коментарче да знам на къде да се насоча. Моят двигател е H6 245к.с. 2005 година. Блаодаря предварително :)

Вто Окт 15, 2019 2:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Май 04, 2017 9:44 pm
Мнения: 251
Автомобил: Legacy 2.0R
Рейтинг: 287
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз съм с подобен проблем.

Вто Окт 15, 2019 4:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор