Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
 Мога ли да си сложа subwoofer и да сложа по добри пищялки... 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Юли 07, 2019 10:29 pm
Мнения: 4
Автомобил: SUBARU LEGACY 3.0I-SI-DRIVE-H6 2009
Телефон: 0882886400
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, от скоро и аз съм вече в отбора на субару и искам да питам мога ли да си сложа заводски woofer или друг, тъй като прочетох нещо от сорта, че с навигация които са не работели или нещо такова а в същото време виждам по настроиките на аудиото че има настройки за център колона и бас. И второ високите ми се виждат слабички, може ли да се сложат по добри пищялки :)
колата ми е Легаси 2009 3.0 H6 Si-Drive

Предварително благодаря :bow:

Съб Юли 13, 2019 10:05 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Съб Сеп 17, 2016 4:04 pm
Мнения: 25
Местоположение: София
Автомобил: Legacy B13 H6 FaceLift
Рейтинг: 27
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравей,

Като цяло фабричната музика в колата е доста Зле... Аз съм със същата кола, комби и при мен смених колоните + изолация във вратите и усилвател. От пред сложих по висок клас колони, като към момента нямам нужда от бас, защото звука е достатъчно добър поне според мен и за моите очаквания.
Четох из форума а и в групата във ФБ, слагат без проблем буфери под седалките ( предните ) както и усилватели. Само че трябва да са доста компактни тъй като мястото е малко.

Вто Юли 16, 2019 10:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Малко по-надолу в същия форум има аудио тема:
viewtopic.php?f=4&t=26274

Моето "ноу-хау" е задължителна смяна на предните тонколони и преместване на пищялките в "ъгълчетата" на прозореца на предната врата. Има значително подобрение, но на този етап спънката идва вече от главното устройство, което е сложно за ъпгрейд.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Вто Юли 16, 2019 4:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 07, 2019 10:29 pm
Мнения: 4
Автомобил: SUBARU LEGACY 3.0I-SI-DRIVE-H6 2009
Телефон: 0882886400
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за линка! Говорих с момчето и ми обясни за какво става дума, сега остава да набавя парите :)

Нед Юли 21, 2019 8:24 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор