Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
 Откъде са тези *дребни* части 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Авг 16, 2019 7:46 pm
Мнения: 12
Автомобил: Outback B14
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте.

Днес си взех колата (2004 Legacy B13, H6) от Субару Моторс София след подмяна на дефектния пиропатрон на пасажерската възглавница, но прибирайки се вкъщи бръкнах в "подлакътника" и намерих две дребни части и два клипса, които не мога да разбера от къде са. :-~
Не изглеждат, да са особено важни, но най-вече любопитството ме гложди.

Някой сеща ли се от къде са тези части? Това в средата е някакво меко гумено уплътнение, другите на снимката привидно се различват какво са, но не е ясно от къде са. Опитах се да се ориентирам чрез сервизното ръководство и opposedforces.com, но без успех.

Изображение

Чет Сеп 12, 2019 3:52 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 11, 2013 1:00 pm
Мнения: 102
Местоположение: София
Skype: pike_fm
Автомобил: Outback H6 '02
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Равната кръгла щипка е за кората на капака на двигателя, при мен са такива.

_________________
Fishing Mania

Чет Сеп 12, 2019 5:23 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2420
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Тапичката над нея е за захващане на кечето под таблото, към купето - има едни 'видии' които стърчат от самото купе навътре, има отвор на изолацията и това се набива през отвора, да държи кечето. Другите елементи - уплътнението е било м/у панел и нещо, ламаринката е държала нещо. Явно са забравили да ги монтират. Ламаринката може и да не трябва,ако примерно е държала възглавницата и новата е друга или идва с такава ламаринка... нне се коси, но ако почне да прискърцва отпред някъде - може да е от липсата на гумичката и да опират пластмаса в пластмаса или пластмаса в метал...

_________________
http://www.hostit.bg/

Чет Сеп 12, 2019 6:02 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 10, 2016 9:31 am
Мнения: 42
Местоположение: София
Skype: ivan_dragi4
Автомобил: Outback H6 2006 bat Bubi edition
Телефон: 0885306791
Рейтинг: 29
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колега, гуменото уплътнение е от cupholder-ите между подлакътника и скоростния лост, но има и други дреболии там. До 30 мин мога да го снимам.
Успех със намирането на точните места :)

Пет Сеп 13, 2019 2:46 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 10, 2016 9:31 am
Мнения: 42
Местоположение: София
Skype: ivan_dragi4
Автомобил: Outback H6 2006 bat Bubi edition
Телефон: 0885306791
Рейтинг: 29
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Един колега ти е отговорил в другата тема, но ето снимки.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 15

Пет Сеп 13, 2019 3:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 16, 2019 7:46 pm
Мнения: 12
Автомобил: Outback B14
Рейтинг: 32
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Много благодаря за отговорите колеги. :beer:

Странното е, че никога не съм го имал това уплътнение там при чашките. От както е в мен колата под щоричката изглежда като на последната снимка качена от Dragi4 - без гумичката и без пластмасовия елемент, който я защипва отгоре.

Това значи, че или са го намерили някъде изпод корите, които са откачали (предполагам го, защото уплътнението мирише на моята кола) или са се смилили над мен и са ми го оставили като бонус. Или трети вариант, които ума ми не побира в момента. :D

Пет Сеп 13, 2019 4:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор