Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Субару легаси дюзи 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пон Ное 11, 2019 8:54 pm
Мнения: 1
Автомобил: Subaru
Телефон: 0988827860
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, във форума съм от преди малко. Имам субару легаси дизел боксер 2.0 2008г. Преди месец имах авария на път. Оказа се, че едната дюза за горивото е избила, вследствие на това главата е за смяна и радиатора. Никой не иска да се занимава с ремонта и ми предлагат 1500лв, за да се оттърва от колата. Предварително благодаря на всеки, който се включи по темата

Пон Ное 11, 2019 9:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Какво означава "избила" - счупена, паднала?
Какво и е на главата? Някой отваря ли двигателя?
радиатора пък защо :-?

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Пон Ное 11, 2019 10:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 11:23 pm
Мнения: 998
Местоположение: София
Skype: nikentce
Автомобил: Forester 2010, 2.0 D
Телефон: 08осем20четири6044
Рейтинг: 532
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
И аз да допълня Ицо с въпроси :)
Кои са тези "никой" - гаражни майстори, или се обърна към някои от белите сервизи на марката?
Това дето са ти казали за 1500-те лв е крайно несериозно - въпросният индивид има мераци да направи пари от колата ти.

Вто Ное 12, 2019 6:47 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор