Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Джанти 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Юни 27, 2018 7:16 pm
Мнения: 7
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги!

Имам въпрос относно джантите. Имам субару легаси 2.0 мотор 93 година. Колата в момента е с 14 цолови джанти, но гледах че може да се сложат и 15. Въпросът ми е как да разбера дали ще паснат 15-те какво трябва да примеря за да видя дали ще станат. Не съм запознат много с джантите,така че искам да разбера какво се гледа и кое се мери за да съм сигурен че ще станат. На 14-те видях че пише 6J14H2 ама нищо не ми говорят тези работи. Ще съм благодарен да ми бъде обяснено всичко относно джантите.

Сря Мар 04, 2020 9:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 19, 2019 8:55 am
Мнения: 153
Местоположение: София
Автомобил: '17 WRX
Рейтинг: 243
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ultra написа:
Здравейте колеги!

Имам въпрос относно джантите. Имам субару легаси 2.0 мотор 93 година. Колата в момента е с 14 цолови джанти, но гледах че може да се сложат и 15. Въпросът ми е как да разбера дали ще паснат 15-те какво трябва да примеря за да видя дали ще станат. Не съм запознат много с джантите,така че искам да разбера какво се гледа и кое се мери за да съм сигурен че ще станат. На 14-те видях че пише 6J14H2 ама нищо не ми говорят тези работи. Ще съм благодарен да ми бъде обяснено всичко относно джантите.


За да не се чудиш дали ще паснат - намери си оригинални джанти за Субару. Ако не са Субару - централен отвор 56.1, междуболтово разстояние 5х100, ЕТ от 37 до 55, ширина 6-6.5J за 15-ки - това гледаш.

Чет Мар 05, 2020 12:09 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта



Търсене:
cron
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор