Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Въпрос за Фарове 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 26, 2017 10:32 am
Мнения: 59
Рейтинг: 2
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги,
Имам следния проблем - единият ми фар е бил счупен и после лепен (при предишен собственик). В резултат на това, фара кондензираше отвътре. След сваляне на фара от колата и отварянето му, установих, че рефлектора (този за лупата) и събиран парче по парче, като "ушите", с които се захваща към стъклото са счупени и липсват. От там идваше и лекото разминаване между лупата на фара и хромирания кръгъл пръстен на рефлектора. Имате ли идеи дали се продава само рефлектора и как може да го захвана за стъклото, така ,че да е центрирано спрямо лупата. Освен това - с какво мога да боядисам рефлектора ?


Легаси Б13.
Прикачени файлове:
far_otpred.jpg

Прикачени файлове:
far_otzad.jpg

Прикачени файлове:
far_otzad.jpg


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Нед Апр 19, 2020 8:03 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Отделно не се продават, можеш да потърсиш втора ръка, из автоморгите и колите на части. Рефлекторите, както и лупите, изгарят със времето и могат да се възстановят с ново хромиране. Препоръчвам като купиш втора ръка да ги разглобиш и да ги рециклираш. Лично моите съм пращал тук и съм много доволен.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Пет Апр 24, 2020 5:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор