Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 Проблем с климатроника на Legacy B13 2004-та 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Окт 13, 2019 5:26 am
Мнения: 16
Skype: his-divine-shadow
Автомобил: Subaru Legacy 2.5GT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, имам един наистина странен проблем с климатичната система, който се състои в следното, когато оставя колата на слънце, качвам се паля и нито климатика работи, нито вентилатора за купето нищо, пълен мъртвец ! Бутоните за управление на климатроника само светят, а горе на навигацията, там където ти показва къде обдухва към момента изписва Comunicattion Error, пак уточнявам че това го прави, само когато колата е оставена на слънце и в купето стане горещо, зимата няма никакви проблеми. Нещата които съм пробвал за момента : 1.Друго управление ( бутоните под медията ) - не е това. 2.Друго управление за климатроника ( това което е под жабката ) и това не е. 3. Всички предпазители са здрави. и съм в много задънена улица... И като запаля колата и я покарам 20-30 мин с отворени прозорци да се охлади и изведнъж чудо заработва си сам, пробвах с майстори в Хасково, като чуят какъв е проблема, никой не му се занимава с този проблем :(

Сря Апр 06, 2022 10:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 13, 2019 5:26 am
Мнения: 16
Skype: his-divine-shadow
Автомобил: Subaru Legacy 2.5GT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Намерих проблема, до ключа за запалване датчика който мери вътрешната температура, след разкачането му всичко работи безпроблемно =D> ако на някой му трябва управление за климатроник, имам една бройка за подаряване :beer:

Пет Апр 22, 2022 2:54 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор