Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:59 am



Отговори на тема  [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това Легаси е много силно предложение, ако е в добро състояние. Този мотор може и да не е много силен , но пък разхода му е нисък.Човека , който го продава изглежда свестен, но все пак трябва да се огледа колата. Ходил съм при този търговец 2 пъти да гледам за други Субарута. Той вкарва коли главно от Франция и то най-често Субару.Не вярвам , че е на тези километри обаче. Заслужава си да се провери на място.

Нед Юни 12, 2011 11:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bubaru написа:
Това Легаси е много силно предложение, ако е в добро състояние. Този мотор може и да не е много силен , но пък разхода му е нисък.Човека , който го продава изглежда свестен, но все пак трябва да се огледа колата. Ходил съм при този търговец 2 пъти да гледам за други Субарута. Той вкарва коли главно от Франция и то най-често Субару.Не вярвам , че е на тези километри обаче. Заслужава си да се провери на място.


ей,изпревариме..:)не ми се вярва това субару от франция да е на тези километри-75000,по ми се вярва да е на 175000,но пък двигателя е пушка(здрав и икономичен)ако търсиш по мощен,2.0R или 2.5

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Нед Юни 12, 2011 1:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте и от мен - отново. Искам да попитам някой колега, който е от гр. Бургас или околността дали е гледал това Легаси - http://www.cars.bg/u401636
До скоро колата е била в Швейцария, но вече е докарана и е в автосалона. Интересува ме обаче, ако някой е видял колата вече, дали наистина е с тази предна броня, както е на снимките, че те не са с добро качество. Бронята ми се вижда различна от останалите бройки от този модел. Също така ме интересува и какво мислите относно цената на автомобила.
Искам да попитам и друго - доколкото знам автоматика е 4 степенен, но в този раздел, но в друга тема, описваща 3 поколение Легаси пишеше, че автоматика вече бил 5 степенен - нещо, което ме озадачи.
Другия ми въпрос е - някой знае ли колко е клиренса, в смисъл да не се окаже ниска колата, и евентуално дължината й, че съм ограничен от размерите на гаража си.
Благодаря ви предварително.

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 13, 2011 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дължината май трябва да е 4.68 метра. Автоматика го има като вариант 5 степенен след 2003 някъде...
Клирънса си е стандартен - 15.5 см

Сря Юли 13, 2011 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Бронята и фаровете са от фейслифта на модела, а като имаме предвид и интериора, можем да кажем че колата е от 2001 до 2003 година производство.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Сря Юли 13, 2011 7:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Много ви благодаря за инфото. За клиренса е супер, че ми писнаха 12см на моята кола. Но проблема може да се окаже дължината и май ще трябват нови замервания. #-o
Все пак, ако някой тук е успял да погледне лично този автомобил, ще се радвам да сподели мнението си за него. Скоро може и да имам път натам, но ако се окаже, че е голяма дължината...май пак ще се наложи да се гледат Forester-и, които са двойно по-скъпи за съжаление. Но така е, като държиш да караш Subaru. \:D/

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Чет Юли 14, 2011 1:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 1:30 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Skype: gradinanet
Автомобил: Outback 2001 3.0 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз се събирам с 1 см отпред и с половин отзад в моя. Съседът до мен обаче си е направил метално удължение, нещо като метален гардероб без задна стена е станало, та може да си помислиш за нещо такова. По-добре е от това гаражът да ти определя каква кола да караш. Мога да го снимам ако искаш, изглежда доста балканска доработка, но работи.

_________________
スバル アウトバック
Ако погледнете моя Subaru OUTBACK, може да си помислите, че не го обичам. Но истината е, че за мен мръсотията, прахът и калта, които полепват по него, са нещо като медал за храброст. Кой съм аз да отмивам всичко това? Аз... просто оставям вселената да се погрижи...

Чет Юли 14, 2011 8:28 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За съжаление няма начин. Гледано е многократно и просто няма начин. При мен гаража е малко...вкарвам си колата, отзад точно се затваря плътно гаражната врата, минавам отпред пред колата странично, че и отпред е малко разстоянието - често си обърсвам праха на колата по дрехите си, минавам отстрани на нея и излизам. Доста е кофти, но това е положението.
Все пак мерси за съвета. Не за първи път се ограничавам откъм автомобили, че е и висок само 1.80 и вътре някои SUV-ове не влизат.
Ще разгледам май отново какви Forester-и се предлагат.
Мерси за мнението. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Пет Юли 15, 2011 10:49 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 7:55 am
Мнения: 659
Местоположение: Шуменско
Skype: krismarg
Автомобил: VAZ 21023,OB 05MY 2,5i
Рейтинг: 57
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
[quote="b.shterev"]Здравейте и от мен - отново. Искам да попитам някой колега, който е от гр. Бургас или околността дали е гледал това Легаси - http://www.cars.bg/u401636

Ако ще ходите до Бургас вижте и колата от тази обява viewtopic.php?f=12&t=7839&start=0 Човека го познавам и мога да кажа че компромис с подръжката не прави.

Сря Юли 20, 2011 7:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мерси колега, само че аз търся седан автоматик, а не комби и с ръчни скорости. Все пак мерси за предложението.
Видях и още едно Легаси и се чудя дали вече да не отида до там лично, след като никой от Бургас не е гледал колите. И вече почнах да се колебая между двете - лично ми харесва повече сребристото, но пък зеленото май е по-добро...знам ли? Май ще се ходи лично, а дотогава ако някой има инфо повече за тези коли ще се радвам да го сподели. Ето линковете:
Мерси предварително.
http://www.cars.bg/u412657
http://www.cars.bg/u401636

П.П. Сега говорих с собственика на зеленото Легаси - по-доброто вероятно - и само за 5мин. някой от София ме е изпреварил и вече по телефона и мейла е пуснал данните си и го е капарирал. В събота щял да го вземе...Жалко, остава варианта отново само сребристото, което е по-добре изглеждащото, но не се знае състоянието му, а и от автосалон си е нож с две остриета, още повече че от Субару изобщо не разбирам. ;(

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 20, 2011 9:39 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, този "някой от София" съм аз, така че си остава в семейството.

Сря Юли 20, 2011 1:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov2000 написа:
Колега, този "някой от София" съм аз, така че си остава в семейството.

Така определено е по-добре. Поне докато се начудя и разузная тези автомобили, аз който само съм чувал за Субару, един истински фен и познавач на марката определено си е направил добър подарък. =D>
При това положение, не ме е толкова яд, още повече че се колебаех.
Честито и дано всичко премине гладко в събота. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 20, 2011 1:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Благодаря, успех и на теб в търсенето. Един съвет от мен - не се колебай толкова. Аз карам Субару от 1991г. и съм минал през всички модели без Форестер.
Субару е благодарна марка и както някой в този форум беше писал, достатъчно е да видиш, че не тресе двигател на място и да направиш едно кръгче, като се ослушваш за ненормални шумове и гладко превключване без тласъци /автоматик/, два три по резки завоя за пукания и тракания по окачването и скачай смело. Километрите за тази кола нямат значение, ако е сервизирана, както трябва, а ако не е, то все ще се издъни при някои от горните тестове. Това не е кола като другите коли. Първото си Леоне купих на 110 хил. км от Швейцария, лично навъртях още 140 хил. и ми изби гарнитура на главата, та вкарваше изгорели газове в антифриза. Когато го отворих да му сменям гарнитурата по цилиндрите нямаше ръб по който да личи къде е вървяло бутало. Майстора откачи и каза, че това е невъзможно за 250 000км.
Така, че смело напред и да не ти пука.

Сря Юли 20, 2011 2:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov2000 написа:
Благодаря, успех и на теб в търсенето. Един съвет от мен - не се колебай толкова. Аз карам Субару от 1991г. и съм минал през всички модели без Форестер.
Субару е благодарна марка и както някой в този форум беше писал, достатъчно е да видиш, че не тресе двигател на място и да направиш едно кръгче, като се ослушваш за ненормални шумове и гладко превключване без тласъци /автоматик/, два три по резки завоя за пукания и тракания по окачването и скачай смело. Километрите за тази кола нямат значение, ако е сервизирана, както трябва, а ако не е, то все ще се издъни при някои от горните тестове. Това не е кола като другите коли. Първото си Леоне купих на 110 хил. км от Швейцария, лично навъртях още 140 хил. и ми изби гарнитура на главата, та вкарваше изгорели газове в антифриза. Когато го отворих да му сменям гарнитурата по цилиндрите нямаше ръб по който да личи къде е вървяло бутало. Майстора откачи и каза, че това е невъзможно за 250 000км.
Така, че смело напред и да не ти пука.

Мерси за съвета. Между другото работата ми преди бе такава, че често бях на тестове на нови автомобили. Карал съм и т.н. джипове и леки автомобили и миниванове, но както бях писал тук още в първото си мнение най-сетне се намери един автомобил, който не само ме грабна, но и ме впечатли дотолкова, че направо се размечтах. Автомобила бе Subaru Outback 2.5 Lineartronic - няма да изпадам в подробности, които вие ги знаете, но оттогава вече близо 1г. и половина чета форума ви и тайно се надявам някой ден да стана и аз собственик на Subaru.
Още веднъж ти благодаря за пожеланията и се надявам скоро и аз да се похваля. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 20, 2011 2:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Явно никой не е гледал този автомобил и не може да ми каже нищо конкретно.
http://www.cars.bg/u401636
Засега ще се въздържа да отида до там лично, тъй като наскоро гледах друг автомобил от Велико Търново и на снимките беше супер. Под обявата пишеше - перфектно състояние, реални километри, нов внос - но когато отидох до там се оказа една жалка картинка. Ожулен отвън, явно е удрян, после некадърно боядисан, счупени ключалки, луфтове между вратите, ожулен до скъсване салон и куп други неща. Затова не смятам повече да си губя най-вече времето или средствата, ако щете ги кажете, и да пътувам далече, за да гледам автомобили, които впоследствие се оказват пълни таралясници. :smt131
Все пак проблема си е мои, но наистина съм ви благодарен дори и за малкото съвети, които ми дадохте, и се надявам и за вбъдеще да сте толкова добронамерени и услужливи с мненията и коментарите си. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Съб Юли 23, 2011 8:58 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, ако наистина търсиш кола, поговори с човека по телефона, поразпитай го да усетиш дали няма нещо гнило и си вдигни чуковете и иди да видиш колата. Изглежда много добре на снимките и си струва разкарването. На практика няма нищо да загубиш освен една разходка, а може да спечелиш много. Колата, която аз взех се оказа уникална и не съжалявам, че практически я купих по снимка. Няма полза от много чудене, а напротив.

Пон Юли 25, 2011 8:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите всички, много бих искал да стана член на вашия форум и от доста време го следя. Насочил съм се към легаси. Искам да попитам дали някой е гледал това легаси, намира се в Бургас, обявата му в интернет вече е истекла но все още се продава. Надявам се да съм успял да прикъча снимката на колата.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Юли 26, 2011 11:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Извинявам се че повтарям тема, но дали някой е гледал това Legacy? Преди малко говорих с човека, който продава колата и той каза че е в топ състояние, но аз невярвам мн на джамбази. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Пет Юли 29, 2011 4:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Салона е мноооого захабен, мойта кола е на 250000 км и изглежда в пъти по-добре. :smt131

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Пет Юли 29, 2011 8:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да и на мен това ми направи впечатление. И човека ми каза един разход на колата които е невъзможен според мен 10л в града и 7-8л извън града. Мой причтел има Legacy с по-малкия двигател и му гори доста повече.

Пет Юли 29, 2011 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор