Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:21 am



Отговори на тема  [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Дек 07, 2010 11:58 am
Мнения: 11
Местоположение: Русе
Автомобил: subaru legacy 2.0 '99 MT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
:lol: Разбира се че ще гори 7-8 извън града,а може и 5-6,а още по малко -в гаража,старото ми Leone си гореше 9-10 лятото и сегашното Legacy-пак толкова бензин.Още повече това субару е автоматик и е 2.5.Няма как да постигне тоя разход който ти е казал търговеца.От всичко най-мразя,като отида да гледам нещо да ме свалят с глупости

Пет Юли 29, 2011 11:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 1:30 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Skype: gradinanet
Автомобил: Outback 2001 3.0 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Може би е посмалил малко... но като цяло, той надали я е засичал, и работата му е да каже това, което е по книжка и може би малко надолу. Т.е. ако по книжка извън града харчи 8, той ще ти каже 7-8. В крайна сметка ако всичко й е наред, не би трябвало да се отклонява кой знае колко от нормата. Дали всичко й е наред няма да разбереш от това колко търговецът твърди, че харчи.

Ето моя трилитров Outback за справка, засичан винаги пълно-пълно. http://www.spritmonitor.de/en/detail/456126.html Имам едно изцяло извънградско за 8,22 и едно изцяло градско за 14,7.
По книжка стойностите са 7,8 и 15,3, ако караме по германски пътища с германски бензин.

За колата която гледаш доколкото виждам книжката казва 8,1 и 13,9 извънградско и градско, така че за извънградското може би не те лъже. За градското най-вероятно се изхвърля доста... но има градове като София и градове като Радомир примерно.

Аз имах възможност да не си взема колата от България, а от Германия и направих така. Беше на 116 000 км, напълно обслужена на 100 000 и излезе в крайна сметка 15 бона. Тука ако автокъща ти обяви такава цена, ще се изсмееш. Ако сега (5 000 км по-късно) искам да ти я продам за 14 000, пак ще ми се изсмееш. Т.е. реално тук качествена кола е непродаваема.
В крайна сметка целта на търговеца е да направи колкото може по-голям марж. Как се прави по-голям марж? Kато вземеш възможно най-евтината кола, която е в движение? След като е възможно най-евтината, няма как да очакваш кой знае какво качество. А това, че той се опитва да те навие е напълно в реда на нещата, в крайна сметка това му е работата. Просто му игнорирай приказките и се концентрирай върху проверката на колата.
Или иди до Германия. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1

_________________
スバル アウトバック
Ако погледнете моя Subaru OUTBACK, може да си помислите, че не го обичам. Но истината е, че за мен мръсотията, прахът и калта, които полепват по него, са нещо като медал за храброст. Кой съм аз да отмивам всичко това? Аз... просто оставям вселената да се погрижи...

Съб Юли 30, 2011 12:31 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет от мен отново. Ами реших се, отидох и видях колата, но ... не ме впечатли. Имаше омасляване по двигателя отдолу, като се запали тресеше и не работеше равномерно, а като покарах ми се стори, че автоматика малко се обърква. При еднакво натиснат педал на газта в първия момент качи предавка, а след малко веднага я свали надолу. Вероятно затова още се продава, а не се купи веднага, както колата на колегата dimitrov2000. ;)
Явно ще се ходи в чужбина за кола, че тук само на проблемни коли попадам и си губя излишно времето.
Колега brash, ако ти е близо се разходи, тъкмо до морето и разходка ще направиш. Аз лично един път до Велико Търново, после до София, а сега и до Бургас се разкарах, но уви - попаднах само на зле поддържани автомобили. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Съб Юли 30, 2011 1:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ми аз съм от Пловдив и не ми е близко Враца. Днес ходих да гледам едно Legacy 2 седан, на пръб поглед много ми хареса, но като го поогледах имаше много ръжди почти навсякъде. Немога и аз да попадна на читаво.

Съб Юли 30, 2011 7:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да не отварям нова тема тук, ще попитам дали имате инфо за тази машина:
http://www.cars.bg/u362855
Знам, че е в БГ от известно време, виждал съм я преди поне 6 месеца в движение с БГ номера.
Външно и вътре изглежда прилично, това което най-много ме съмнява са километрите, но знае ли човек.
Продавя я един търговец в кв. Младост, който вкарва често Субару-та от Швейцария, даже той я караше през зимата.

Пон Авг 01, 2011 11:46 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте отново, искам да попитам за още едно Легаси, на което звънях днес, дали някой го е гледал и ако е в какво състояние е, защото човека от салона небеше много учтив. Благодаря на отзовалите се. http://www.cars.bg/u341584

Вто Авг 02, 2011 10:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Никой ли не я е гледал тази хубавица? Дали има смисъл да ходя до София да я гледам? И какъв ли разход ще дава?

Сря Авг 03, 2011 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 9:14 pm
Мнения: 282
Местоположение: Стамболийски / София
Автомобил: Legacy 2.0 GL 97г.
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
колега, относно разхода на нашите коли може да прегледаш тази темичка, там колегите са споделили какъв им е разхода - viewtopic.php?f=1&t=8076&hilit=%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%85%D0%BE%D0%B4 надявам се да съм бил полезен :) успех при търсенето на твоето субару :)

Сря Авг 03, 2011 10:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 5:19 pm
Мнения: 89
Местоположение: София
Автомобил: 1998 Legacy 2.0 AT, Ford Galaxy 2.3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
brash написа:
Никой ли не я е гледал тази хубавица? Дали има смисъл да ходя до София да я гледам? И какъв ли разход ще дава?


Аз съм я гледал, ама не съм разбирач. Ако беше баш хубавица продавача щеше нея да регистрира и да си кара миналата зима, вместо едно друго Легаси-новата маска дето пак продава. Това второто е по-добро - има го в сайта му - регистрирал си го е и го е карал.

Конкретно тая кола имаше някакви ръжди доколкото си спомням....Шумове в двигателя не знам, защото ходих просто да усетя кой модел Субару ми пасва най-добре - т.е. не съм я палил!

Ти като търсиш 2,5 двигател си лесен - що не гледаш за Аутбеци 1997-1998.....

Чет Авг 04, 2011 4:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ми нетърся конкретно този двигател, няма значение за мен, но сега си харесах един Outback и се чудя дали да ходя до София да го гледам, но мисля първо да попитам дали някой го е гледал, защото много ми хареса. Човека от салона каза че си го кара, регистрирано е със газ и е на добра цена. Сако че, малко се съмнявам да не е обръщано.

Чет Авг 04, 2011 6:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Съжелявам за неуточнениетом имах предвид за може да е с обръщан волан, защото километража е с мили.

Чет Авг 04, 2011 9:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
То и в САЩ са в мили и карат с ляв волан :idea:

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Чет Авг 04, 2011 11:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Мар 21, 2010 12:14 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите колеги,
Искам да закупя автомобил Субару Легаси и съм се спрял на две оферти:
ЕР АУТО в ЖК.Дружба, ул. Амстердам 3 - Субару Легаси седан, 2,0 бензин, автоматик, нов??? 2010г за 38000лв, може и на лизинг;
НЕПТУН АУТО БЪЛГАРИЯ, бул.Рожен 24А - Субару Легаси комби 2,0 бензин, автоматик, нов??? 2010г за 19420 евра, може и на лизинг.
Понеже живея на 200 км от София, може ли някой от вас да провери тези оферти и да даде мнение за тези автомобили.
Благодаря Ви предварително.

Нед Авг 07, 2011 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честно казано каквото и да вземеш (като кола) от тази година няма да сбъркаш. Виж коя оферта е по-изгодна и си прецени за себе си. Успех, моделът, който избра, е мания. :smt134

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Нед Авг 07, 2011 9:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Помисли и за тези варианти ;)
Иначе си се насочил много правилно в избора на кола.

Нед Авг 07, 2011 10:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 9:37 pm
Мнения: 322
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback B12 H6, Outback B13,B14 2.5
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей колега, според мен трябва да звъннеш и в двете фирми и да се поинтересуваш, щом са нови, има ли гаранционен сервиз, вероятно няма да ти признаят гаранцията в Субаро моторс трейдинг и това основно , за първата фирма не съм чувал, за Нептун Ауто доколко знам работят с Дилъра на Субару от Турция и ако не в България поне там ще ти признаят гаранция :)

Пон Авг 08, 2011 8:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
зимай комбито :smt136

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Пон Авг 08, 2011 10:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:55 pm
Мнения: 196
Местоположение: София
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте!
Въпроса ми е относно долупосочения автомобил!
Аз вече си закупих подобно субару,имам и едно ударено в сервиз,но един мой приятел от Трявна сериозно се запали по марката и ме помоля да се интересувам от такъв автомобил и за него.
От снимките към обявата е видно,че автомобила седи и се продава от 2007-2008 година на Горубляне.Аз също го следя,но до преди няколко месеца автомобила мисля,че беше обявен на цена 9900 лева,сега цената му е доста по-приемлива и искам да попитам някой гледал ли е това субару?Имате ли информация дали има някакъв проблем,та не може да се продаде толкова време?
Утре ще се обадя да разбера и на какво окачване е,защото предпочитам да е на макферсони!
Ще Ви бъда благодарен ако имате информация за този автомобил да я споделите,защото аз и да отида да я видя може да не видя неща,които евентуално Вие знаете или Ви правят впечатление.
Благодаря!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
Погледнете и второто и ми кажете мнението си ако желаете.

P.S. Пише,че първото субару има автопилот!
Аз не го виждам.Мисля,че лоста за автопилота трябва да е в дясно на волана под другия лост!Така ли е и изобщо има ли това поколение субару с автопилот?

_________________
limona

Сря Сеп 28, 2011 12:05 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
щом стои от 2007 го забрави

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Сря Сеп 28, 2011 8:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Първото е базово и няма автопилот.
Второто има автопилот.
И двете са на макферсони.

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Сря Сеп 28, 2011 8:34 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор