Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:13 pm



Отговори на тема  [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Окт 16, 2020 10:18 am
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,
от скоро започнах да се оглеждам за кола и в полезрението ми попада и Суабру Легаси. Ще бъда благодарен на всеки Ваш съвет относно марката, а също и ако някой има впечатления от ето този автомобил - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=hfjh6t.
Предварително благодаря!

Пет Окт 16, 2020 10:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 02, 2020 7:10 pm
Мнения: 3
Автомобил: Honda Civic 8th 1.8, 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Нов съм във форума и (все още) не съм Субару-колега, но съм хвърлил око на Легаси, седан, бензин, след 2010.

Попаднах на тази обява, но като че ли ми се струва доста ниска цената за годината на производство, а и ме озадачава предния капак и въздухозаборника (не би ли трябвало да върви с GT модификацията) : https://www.cars.bg/company/simeonov/of ... 03093db542
Ще се радвам, ако някой подскаже какво трябва да гледам в случай че отида да я видя на живо. :bow:

Какви са слабите места на този модел? Возията наистина ли е твърда (идвам от Сивик, хечбек 2006, която определено е като каруца)?

Извинявам се, в случай че поста ми не е на място.

Поздрави.

Пон Ное 02, 2020 7:19 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
L Kossity написа:
Здравейте,

Нов съм във форума и (все още) не съм Субару-колега, но съм хвърлил око на Легаси, седан, бензин, след 2010.

Попаднах на тази обява, но като че ли ми се струва доста ниска цената за годината на производство, а и ме озадачава предния капак и въздухозаборника (не би ли трябвало да върви с GT модификацията) : https://www.cars.bg/company/simeonov/of ... 03093db542
Ще се радвам, ако някой подскаже какво трябва да гледам в случай че отида да я видя на живо. :bow:

Какви са слабите места на този модел? Возията наистина ли е твърда (идвам от Сивик, хечбек 2006, която определено е като каруца)?

Извинявам се, в случай че поста ми не е на място.

Поздрави.


Обърна ли внимание на снимката с километража?
Ако не - погледни пак, виж цената, помисли и ще се сетиш защо е с този капак от дизел.

Пон Ное 02, 2020 10:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 02, 2020 7:10 pm
Мнения: 3
Автомобил: Honda Civic 8th 1.8, 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
L Kossity написа:
Здравейте,

Нов съм във форума и (все още) не съм Субару-колега, но съм хвърлил око на Легаси, седан, бензин, след 2010.

Попаднах на тази обява, но като че ли ми се струва доста ниска цената за годината на производство, а и ме озадачава предния капак и въздухозаборника (не би ли трябвало да върви с GT модификацията) : https://www.cars.bg/company/simeonov/of ... 03093db542
Ще се радвам, ако някой подскаже какво трябва да гледам в случай че отида да я видя на живо. :bow:

Какви са слабите места на този модел? Возията наистина ли е твърда (идвам от Сивик, хечбек 2006, която определено е като каруца)?

Извинявам се, в случай че поста ми не е на място.

Поздрави.


Обърна ли внимание на снимката с километража?
Ако не - погледни пак, виж цената, помисли и ще се сетиш защо е с този капак от дизел.


Привет!

Стори ми се, че доста неща са светнали по таблото, но тъй като не съм съвсем запознат с модела :pardon: ....Ясно, въобще няма и да си правя труда да отида да я видя.

Благодаря за мнението! :good:

Поздрави!

Вто Ное 03, 2020 1:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не колега - километража е в мили, т.е. колата е от САЩ, за да е на тази цена е била смачкана и бракувана. Затова е с капак от дизел и цената е толкова ниска.

Вто Ное 03, 2020 3:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Ное 02, 2020 7:10 pm
Мнения: 3
Автомобил: Honda Civic 8th 1.8, 2006
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Vmax написа:
Не колега - километража е в мили, т.е. колата е от САЩ, за да е на тази цена е била смачкана и бракувана. Затова е с капак от дизел и цената е толкова ниска.


:good:

Благодаря!

Вто Ное 03, 2020 4:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Авг 08, 2008 7:19 am
Мнения: 92
Автомобил: Legacy'97 2.0; Outback 2010 2.5
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Здравейте, някой гледал ли е тази:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11602609091584198&slink=i5g09a

От доста време се задържа, а по описание е перфектна.

Благодаря!

Сря Дек 16, 2020 12:10 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
mindless написа:
Здравейте, някой гледал ли е тази:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11602609091584198&slink=i5g09a

От доста време се задържа, а по описание е перфектна.

Благодаря!


Не съм запознат с колата, но:
1. Цената е много ниска
2. Смяна на вериги, обтегачи и т.н. е сериозно обслужване и е приблизително 3х лв.
3. Аз лично се дразня от елементарни правописни грешки и трудно ще сложа знак за равеностно на неграмотност с перфектен автомобил.

Ако колата ти харесва, разбери се с продавача за оглед в някой от белите сервизи и ще си покаже. Най-много да загубиш 50лв и 2-3 часа.

Сря Дек 16, 2020 2:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 03, 2016 9:43 am
Мнения: 8
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Привет,
някой дали има данни за Легасито от обявата: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=iasyey

Благодаря предварително :)

Пон Дек 28, 2020 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 18, 2020 10:16 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте!
Интересувам се някой дали има информация за колата от следната обява.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... 1731450125

Пет Яну 01, 2021 2:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Ное 16, 2016 8:17 pm
Мнения: 2
Автомобил: Subaru Legacy
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, искам да попитам дали някой има информация за тази обява: https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=ifi4ly

Също така в обявата пише, че колата има валиден технически преглед MFK-TUV до юли 2021 година. Това като добър знак ли трябва да го приема или е по-вероятно собственикът да е знаел, че нужната инвестицията, за да я докара до състояние, в което ще мине отново MFK-TUV след юли 2021 не си заслужава?

Чет Яну 07, 2021 3:00 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 22, 2021 8:02 pm
Мнения: 15
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
mindless написа:
Здравейте, някой гледал ли е тази:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11602609091584198&slink=i5g09a

От доста време се задържа, а по описание е перфектна.

Благодаря!




Здравей Колега,дали си ходил да гледаш колата? И на мен ми се струва примамлива и утре ще ходя на оглед. До сега не съм имал субару и нямам представа какво да гледам и за какво да внимавам.

Пет Яну 22, 2021 8:05 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 12, 2018 9:35 pm
Мнения: 33
Автомобил: Subaru Outback 2002 - 2.5 AT
Телефон: 0898654081
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
ValioK написа:
mindless написа:
Здравейте, някой гледал ли е тази:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11602609091584198&slink=i5g09a

От доста време се задържа, а по описание е перфектна.

Благодаря!




Здравей Колега,дали си ходил да гледаш колата? И на мен ми се струва примамлива и утре ще ходя на оглед. До сега не съм имал субару и нямам представа какво да гледам и за какво да внимавам.
Too good to be true... Аз от това бих се пазил. Вземи някой консултант от белите сервизи (във форума има такъв списък за добри сервизи) да я провери ако все пак много ти харесва.
Аз от БГ автомобил не бих купил и бих те посъветвал да провериш в швейцария такъв автомобил колко струва с подобна история и то преди да е докаран (залагам на поне около 5500 евро там без мито и ддс в тази цена)
Успех

Пет Яну 22, 2021 8:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 11:46 pm
Мнения: 514
Местоположение: Стара Загора
Автомобил: Outback H6 '01
Рейтинг: 66
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Има номера, скачаш и в сервиз! Успех! Цената не винаги е показателна.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk

Пет Яну 22, 2021 10:38 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 16, 2010 10:25 am
Мнения: 56
Местоположение: Смолян
Автомобил: Subaru Impreza XV 2011 AT
Рейтинг: 94
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Продавача 2 пъти да сбърка как се пише марката SUBARO и Субаро, представи си колко си познава колата и колко е "перфектен" по неговите думи. Аз не бих ходил дори да я гледам.

Съб Яну 23, 2021 12:02 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 10:49 am
Мнения: 30
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
другарчета, моля изкажете мнение за това комби... няма газ и е частно лице, което е обнадеждаващо, според мен :pardon:

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=iqwu9i

Пет Яну 29, 2021 1:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 11:23 pm
Мнения: 1782
Местоположение: Varna
Автомобил: LGT'10,Subaru Impreza 2.0 '97
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пълна проверка на параметрите на мотора с Romraider или Btssm, вакууми, налягане цилиндри, каране в режим WOT и тогава можеш да кажеш, че поне в момента на покупка колата е ОК. Огледай ламарините около турбото и водното охлаждане на турбото, ако са изгнили - смяната е пари и трябва купувача да свали. Глежаш колко е стола на кутията (има си процедура). Караш и изреждаш бавно предавките с няколко отпускания на газта да видиш дали рита.
Останалото е като на всички коли.
Успех

_________________
Legacy GT, Subaru Impreza 2.0

Нед Яну 31, 2021 3:09 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Фев 01, 2021 6:23 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте, нов съм както във форума така и с марката. Никога не съм имал Субару, но съм хвърлил око на ето тази кола https://mobile.bg/11594914089429456
Гледам седи вече 5 6 месеца в Рено, явно е върната от някой клиент. Интересува ме като обслужване как стоят нещата, въпросния модел подлежи ли на ГИ, частите скъпи ли са, екстрите които има мисля, че ще са ми достатъчни. Автомата добър ли е?
Чакаме бебе и просто си търся нормална семейна кола. Изобщо каквато и формация имате и споделите ще съм благодарен.
Поздрави

Пон Фев 01, 2021 6:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 24, 2015 2:47 pm
Мнения: 361
Местоположение: Шумен
Автомобил: Land Cruiser J95 5VZ-FE
Рейтинг: 138
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
DonPapi написа:
..., частите скъпи ли са, ...

1. В сравнение с ...?
Зависи с части за коя марка ще ги сравняваш - ако сравняваш с части на Опел - да, ако с части за някоя марка от "немската тройка" - не, даже са евтини.
2. За кого?
Същата история като в 1. - за някои хора са скъпи, за някои - не. Кеф цена няма.

DonPapi написа:
... Гледам седи вече 5 6 месеца в Рено, явно е върната от някой клиент. ...

Ако смяташ, че това, че е в Рено е гаранция за добра бройка - не е гаранция. Рено и Субару освен, че и двете са на 4 гуми друго общо нямат. Колата има номера, а в Софето имате достатъчно "бели сервизи" на марката - ориентирай се за детайлен преглед преди покупка в тях.

DonPapi написа:
... Чакаме бебе и просто си търся нормална семейна кола. ...

Долу-горе е такава, не очаквай нещо "Уау", еле с тоя мотор ...

_________________
ex - '04 Subaru Legacy B13 H4 2.0 Symmetrical AWD
ex - '02 Audi A4 B6 Avant V6 3.0i Quattro
ex - '06 Audi A6 4F Allroad V6 3.0 TDI Quattro
current - '00 Toyota Land Cruiser Prado J95 V6 3.4

Пон Фев 01, 2021 10:09 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Мнения: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
DonPapi написа:
Здравейте, нов съм както във форума така и с марката. Никога не съм имал Субару, но съм хвърлил око на ето тази кола https://mobile.bg/11594914089429456
Гледам седи вече 5 6 месеца в Рено, явно е върната от някой клиент. Интересува ме като обслужване как стоят нещата, въпросния модел подлежи ли на ГИ, частите скъпи ли са, екстрите които има мисля, че ще са ми достатъчни. Автомата добър ли е?
Чакаме бебе и просто си търся нормална семейна кола. Изобщо каквато и формация имате и споделите ще съм благодарен.
Поздрави


В обявата пише, че са сменени вериги на двигателя, а този двигател не е с вериги а с ремък. От там си правя извод, колко е коректно всичко друго.
;)
 10

Пон Фев 01, 2021 10:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор