Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:18 pm



Отговори на тема  [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 7:02 pm
Мнения: 676
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Форестер 2003 мт
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Второто ми грабна окото

Сря Сеп 28, 2011 12:01 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Фев 25, 2009 9:36 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте , решил съм да си взема Субару и конкретно модела Легаси.

Набелязал съм една кола, но все пак някои ако има някакво виждане по колата, Моля да сподели.

http://nfs.mobile.bg/pcgi/printdet.cgi? ... 8846094687

Пет Окт 07, 2011 9:04 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 7:41 am
Мнения: 11
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Харесал съм си едно Legacy 2.2 128 к.с. 1995г.
Огледал съм я само външно.Изглежда доста добре за годините си.
Има само малко ръжда около осветлението на задния номер,но е покрита с боя да не продължава да яде метала уж. :)
Комбито е автоматик.Може ли да се провери състоянието на кутията без да се кара много?На подемник например?Или по някакъв друг начин.Колата няма номера!

Колата е от Германия.Карана е от докторка. :) Имал документи да докаже!!! :D

Ще бъда благодарен за малко помощ.

Ето линка :http://www.cars.bg/u466032

Благодаря предварително:
Владо


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Сря Окт 19, 2011 11:18 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така като я гледам май даже не е и карана, откакто е купена само в гараж е стояла
Тука е играла баданарката, погледни веждите на задните калници до бронята, огледай ги внимателно дали не са само кит, свали и капаците над задните амортесьори в багажника. Скоростната кутия така няма как да я провериш ще трябва да покараш. Като включиш на Д и пуснеш спирачката, колата сама трябва да тръгва. При пълен завой нетрябва да те рита отзад. Увери се че не е само на предно предаване а въртят и задните колела.

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Чет Окт 20, 2011 6:13 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
искай да ти демонстрират тракшън контрола :smt082

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Чет Окт 20, 2011 6:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
blatimir написа:
искай да ти демонстрират тракшън контрола :smt082

Да и ESP също \:D/

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Чет Окт 20, 2011 1:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 7:29 pm
Мнения: 21
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 3th
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте колеги. И аз съм се спрял на Legacy. Търся 3-та генерация и вече тотално съм се отчаял. От две седмици обикалям и на всякъде намирам единствено ръждясали и замаскирани с боя. Харесал съм тази: http://www.cars.bg/u466654 Най приемлива е за мен. Имате ли някакви наблюдения за конкретната обява. Иначе има проблем с мотора. Когато подадеш газ заглъхва, мисли малко и със зор вдига оборотите. На по-високи обороти се държи добре. Търговеца твърди че е ОК, а проблема идва от влагата. Може би да са свещи или кабели. За друго не се сещам. Благодаря ви.

Чет Окт 20, 2011 1:29 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 20, 2010 2:56 pm
Мнения: 446
Местоположение: Варна
Автомобил: SUBARU Legacy 2.5
Телефон: 0894 625 237
Рейтинг: 42
От звездите одобрен
Отговори с цитат
nomad написа:
Здравейте колеги.[list=][/list]седмици обикалям и на всякъде намирам единствено ръждясали и замаскирани с боя. Харесал съм тази: http://www.cars.bg/u466654 Най приемлива е за мен. Имате ли някакви наблюдения за конкретната обява. Иначе има проблем с мотора. Когато подадеш газ заглъхва, мисли малко и със зор вдига оборотите. На по-високи обороти се държи добре. Търговеца твърди че е ОК, а проблема идва от влагата. Може би да са свещи или кабели. За друго не се сещам. Благодаря ви.


Все едно гледам моето суби, според мен от вън изглежда добре, и най-вероятно е пребоядисана което не е кои знае какъв голям проблем стига да е направено както трябва. Но това с форсирането определено е проблем. Трябва да реагира веднага не вярвай на търговеца за влагата най-добре е да се провери в сервиз.

Това е базов модел като моето LEGACY и ми е много любопитно търговеца на кое вика бордови компютър и как е решил че има ESP и Тракшън контрол

Чет Окт 20, 2011 7:55 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 7:41 am
Мнения: 11
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,

Благодаря за помощта.

Разбрах къде да гледам по подробно,но имам още два въпроса:
Не можах да намеря информация какъв точно е пътният просвет(клиренса) на Legacy 95?Къде мога да прочета?
А вторият ми въпрос е свързан с това дали има светлинен индикатор на таблото(или нещо друго),който да показва дали колата е в режим AWD или FWD (при изваден предпазител)?

Ще очаквам отговор.
Благодаря предварително:
Владо


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Пет Окт 21, 2011 7:49 pm
Върнете се в началото
Профил
Online
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5776
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здрасти, 155 мм трябва да е, но имай в предвид, че е вероятно да са омекнали пружините...
http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/-- ... y94_95.pdf
Индикатор би трябвало да има лампа FWD.

Съб Окт 22, 2011 7:00 am
Върнете се в началото
Профил ICQ

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 7:41 am
Мнения: 11
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря за информацията.

Днес ходих на обстоен оглед на това Субару.
Прикачени файлове:
Legacy 2.2 128 1995.JPG

Разочарован съм.
Колата е имала малко ръждичка по вратите,но е оправена.Виждат се по боята минимални грапавини.
Това предполагам е нормално за годинките си.Но задните амортисьори са друго нещо.Около тях има много ръжда.Както се казва не знам на какво се държат направо. :smt131
И това с поглед само от долу без да махам капаците както ме посъветваха и да гледам от горе.
Предполагам че там няма оправия.
Другото е,че задния диференциал е омазнен хубаво от всякъде.
И последно ,но не маловажно за мен е,че много ръжда има по спирачните апарати и дисковете (най-много на задните).

Приятна вечер
От един разочарован варненец с разбити мечти :cry:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Окт 22, 2011 4:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 12:36 am
Мнения: 2521
Местоположение: Варна
Автомобил: Forester Boxer Diesel Lineartronic
Рейтинг: 413
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честно казано не съм очаквал друго от нов внос кола за тези пари и с тези параметри.Според мен се оглеждай за кола от колега,от форума,която е със сравнително известна история.
Успех

_________________
Продава се 2015 Forester Boxer Diesel Lineartronic

Съб Окт 22, 2011 4:49 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Дек 15, 2011 3:29 pm
Мнения: 3
Местоположение: София
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте понеже нямам никаква представа от Субару, но пък съм решил да ставам собственик ще се радвам ако може да ми драснете няколко реда какво мислите на пръв поглед за тази машинка: http://www.mobile.bg/11290438846094687
Благодаря предварително
Весели празници

Вто Дек 27, 2011 3:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 22, 2011 11:36 pm
Мнения: 159
Местоположение: BG Русе
Автомобил: Subaru Impreza ЕJ20
Телефон: 0889253617
Рейтинг: 30
От звездите одобрен
Отговори с цитат
А ми коментара е излишен щом е субару.Машинката си я бива.Взимай я преди дядо Мраз да я подари на друг :smt023

Вто Дек 27, 2011 3:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, колата изглежда прекрасно, ама 9800 дори за 2002 година и за такова състояние са твърде много. Двигателя изглежда подозрително чист, задължително да се погледне от майстор. Поне фейс-а е нов, а окачването е обикновено, и интериора е обновен.

ПП: Поне пробера е реалистичен.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Вто Дек 27, 2011 5:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Мар 10, 2009 10:49 am
Мнения: 30
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! ПЪРВО честита нова година! здраве и берекет ви желая и субаро да не ви оставя :D
искам да ви попитам дали имате информация за тези две субита... или ако може да ми кажете дали трябва да знам нещо повече за точно тези модели (седан), което да гледам като проблеми, освен стандартните неща и вообще всякакви препоръки.... също така да попитам колко му е разхода градско - предполагам между 10-12... предварително ви благодаря и до скоро

http://www.cars.bg/u419378
http://www.cars.bg/u518153

Сря Яну 04, 2012 2:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
разход 10-12 градско ще е трудно постижим в София - по-скоро 12-15.
Няма нищо по-специфично от останалите - да работи спокойно на студен старт, стабилни обороти на празен ход като загрее, автомата не трябва да им замисляне повече от 1 сек независимо от температурата и трябва да превключва меко без удари. Най-добре е да я закараш в сервиз за да я огледат като ходова част и да и прочетат грешките ако има такива.

Сря Яну 04, 2012 8:46 am
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 23, 2011 2:57 pm
Мнения: 127
Местоположение: Vidin
Автомобил: Subaru
Рейтинг: -44
Кофти...
Отговори с цитат
cabrone написа:
Здравейте! ПЪРВО честита нова година! здраве и берекет ви желая и субаро да не ви оставя :D
искам да ви попитам дали имате информация за тези две субита... или ако може да ми кажете дали трябва да знам нещо повече за точно тези модели (седан), което да гледам като проблеми, освен стандартните неща и вообще всякакви препоръки.... също така да попитам колко му е разхода градско - предполагам между 10-12... предварително ви благодаря и до скоро

http://www.cars.bg/u419378
http://www.cars.bg/u518153

Колега, човека който ги продава също кара Субару , само че по новичко и е много точен. Моето мнение е ,че не купува боклуци. Отиди на място и виж колите, не съм разглеждал конкретно тези, но съм виждал какво купува. :smt023

_________________
Never argue with a fool. He'll drag you down to his level and beat you with experience.

Сря Яну 04, 2012 9:08 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 11:25 am
Мнения: 23
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
здравеите за много години живи и здрави :) някои има ли инфо за това легаси http://www.cars.bg/u524341 защо съм му мернал окото и мислия да го взема какво ще ме посаветвате да гледам освем основните работи ? тресене на мотора,шумове в двигателя и дифовете ?

Пет Яну 06, 2012 11:43 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 11:25 am
Мнения: 23
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
и имам още един въпрос каде в монтана може да се иде на сервиз да се провери колата ако някои знае нека да пише очаквам съвети от вас като дълго годижни позватели на тази марка :)

Пет Яну 06, 2012 1:01 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор