Отговори на тема  [ 1478 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Дек 07, 2010 11:58 am
Мнения: 11
Местоположение: Русе
Автомобил: subaru legacy 2.0 '99 MT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
:lol: Разбира се че ще гори 7-8 извън града,а може и 5-6,а още по малко -в гаража,старото ми Leone си гореше 9-10 лятото и сегашното Legacy-пак толкова бензин.Още повече това субару е автоматик и е 2.5.Няма как да постигне тоя разход който ти е казал търговеца.От всичко най-мразя,като отида да гледам нещо да ме свалят с глупости

Пет Юли 29, 2011 11:08 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 1:30 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Skype: gradinanet
Автомобил: Outback 2001 3.0 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Може би е посмалил малко... но като цяло, той надали я е засичал, и работата му е да каже това, което е по книжка и може би малко надолу. Т.е. ако по книжка извън града харчи 8, той ще ти каже 7-8. В крайна сметка ако всичко й е наред, не би трябвало да се отклонява кой знае колко от нормата. Дали всичко й е наред няма да разбереш от това колко търговецът твърди, че харчи.

Ето моя трилитров Outback за справка, засичан винаги пълно-пълно. http://www.spritmonitor.de/en/detail/456126.html Имам едно изцяло извънградско за 8,22 и едно изцяло градско за 14,7.
По книжка стойностите са 7,8 и 15,3, ако караме по германски пътища с германски бензин.

За колата която гледаш доколкото виждам книжката казва 8,1 и 13,9 извънградско и градско, така че за извънградското може би не те лъже. За градското най-вероятно се изхвърля доста... но има градове като София и градове като Радомир примерно.

Аз имах възможност да не си взема колата от България, а от Германия и направих така. Беше на 116 000 км, напълно обслужена на 100 000 и излезе в крайна сметка 15 бона. Тука ако автокъща ти обяви такава цена, ще се изсмееш. Ако сега (5 000 км по-късно) искам да ти я продам за 14 000, пак ще ми се изсмееш. Т.е. реално тук качествена кола е непродаваема.
В крайна сметка целта на търговеца е да направи колкото може по-голям марж. Как се прави по-голям марж? Kато вземеш възможно най-евтината кола, която е в движение? След като е възможно най-евтината, няма как да очакваш кой знае какво качество. А това, че той се опитва да те навие е напълно в реда на нещата, в крайна сметка това му е работата. Просто му игнорирай приказките и се концентрирай върху проверката на колата.
Или иди до Германия. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1

_________________
スバル アウトバック
Ако погледнете моя Subaru OUTBACK, може да си помислите, че не го обичам. Но истината е, че за мен мръсотията, прахът и калта, които полепват по него, са нещо като медал за храброст. Кой съм аз да отмивам всичко това? Аз... просто оставям вселената да се погрижи...

Съб Юли 30, 2011 12:31 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Привет от мен отново. Ами реших се, отидох и видях колата, но ... не ме впечатли. Имаше омасляване по двигателя отдолу, като се запали тресеше и не работеше равномерно, а като покарах ми се стори, че автоматика малко се обърква. При еднакво натиснат педал на газта в първия момент качи предавка, а след малко веднага я свали надолу. Вероятно затова още се продава, а не се купи веднага, както колата на колегата dimitrov2000. ;)
Явно ще се ходи в чужбина за кола, че тук само на проблемни коли попадам и си губя излишно времето.
Колега brash, ако ти е близо се разходи, тъкмо до морето и разходка ще направиш. Аз лично един път до Велико Търново, после до София, а сега и до Бургас се разкарах, но уви - попаднах само на зле поддържани автомобили. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Съб Юли 30, 2011 1:54 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ми аз съм от Пловдив и не ми е близко Враца. Днес ходих да гледам едно Legacy 2 седан, на пръб поглед много ми хареса, но като го поогледах имаше много ръжди почти навсякъде. Немога и аз да попадна на читаво.

Съб Юли 30, 2011 7:41 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да не отварям нова тема тук, ще попитам дали имате инфо за тази машина:
http://www.cars.bg/u362855
Знам, че е в БГ от известно време, виждал съм я преди поне 6 месеца в движение с БГ номера.
Външно и вътре изглежда прилично, това което най-много ме съмнява са километрите, но знае ли човек.
Продавя я един търговец в кв. Младост, който вкарва често Субару-та от Швейцария, даже той я караше през зимата.

Пон Авг 01, 2011 11:46 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте отново, искам да попитам за още едно Легаси, на което звънях днес, дали някой го е гледал и ако е в какво състояние е, защото човека от салона небеше много учтив. Благодаря на отзовалите се. http://www.cars.bg/u341584

Вто Авг 02, 2011 10:06 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Никой ли не я е гледал тази хубавица? Дали има смисъл да ходя до София да я гледам? И какъв ли разход ще дава?

Сря Авг 03, 2011 10:11 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 17, 2010 9:14 pm
Мнения: 282
Местоположение: Стамболийски / София
Автомобил: Legacy 2.0 GL 97г.
Рейтинг: 14
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
колега, относно разхода на нашите коли може да прегледаш тази темичка, там колегите са споделили какъв им е разхода - viewtopic.php?f=1&t=8076&hilit=%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%85%D0%BE%D0%B4 надявам се да съм бил полезен :) успех при търсенето на твоето субару :)

Сря Авг 03, 2011 10:42 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 10, 2011 5:19 pm
Мнения: 89
Местоположение: София
Автомобил: 1998 Legacy 2.0 AT, Ford Galaxy 2.3
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
brash написа:
Никой ли не я е гледал тази хубавица? Дали има смисъл да ходя до София да я гледам? И какъв ли разход ще дава?


Аз съм я гледал, ама не съм разбирач. Ако беше баш хубавица продавача щеше нея да регистрира и да си кара миналата зима, вместо едно друго Легаси-новата маска дето пак продава. Това второто е по-добро - има го в сайта му - регистрирал си го е и го е карал.

Конкретно тая кола имаше някакви ръжди доколкото си спомням....Шумове в двигателя не знам, защото ходих просто да усетя кой модел Субару ми пасва най-добре - т.е. не съм я палил!

Ти като търсиш 2,5 двигател си лесен - що не гледаш за Аутбеци 1997-1998.....

Чет Авг 04, 2011 4:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ми нетърся конкретно този двигател, няма значение за мен, но сега си харесах един Outback и се чудя дали да ходя до София да го гледам, но мисля първо да попитам дали някой го е гледал, защото много ми хареса. Човека от салона каза че си го кара, регистрирано е със газ и е на добра цена. Сако че, малко се съмнявам да не е обръщано.

Чет Авг 04, 2011 6:29 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Съжелявам за неуточнениетом имах предвид за може да е с обръщан волан, защото километража е с мили.

Чет Авг 04, 2011 9:44 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 5:45 pm
Мнения: 2159
Местоположение: София
Автомобил: Subaru OBK 2.5 SVT 2011
Телефон: 0888492747
Рейтинг: 248
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
То и в САЩ са в мили и карат с ляв волан :idea:

_________________
Subaru Outback 3.0 2002, Subaru Outback 2.5 2011
Пламен Маринов

Чет Авг 04, 2011 11:27 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Мар 21, 2010 12:14 pm
Мнения: 1
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите колеги,
Искам да закупя автомобил Субару Легаси и съм се спрял на две оферти:
ЕР АУТО в ЖК.Дружба, ул. Амстердам 3 - Субару Легаси седан, 2,0 бензин, автоматик, нов??? 2010г за 38000лв, може и на лизинг;
НЕПТУН АУТО БЪЛГАРИЯ, бул.Рожен 24А - Субару Легаси комби 2,0 бензин, автоматик, нов??? 2010г за 19420 евра, може и на лизинг.
Понеже живея на 200 км от София, може ли някой от вас да провери тези оферти и да даде мнение за тези автомобили.
Благодаря Ви предварително.

Нед Авг 07, 2011 8:25 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честно казано каквото и да вземеш (като кола) от тази година няма да сбъркаш. Виж коя оферта е по-изгодна и си прецени за себе си. Успех, моделът, който избра, е мания. :smt134

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Нед Авг 07, 2011 9:28 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Помисли и за тези варианти ;)
Иначе си се насочил много правилно в избора на кола.

Нед Авг 07, 2011 10:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Окт 19, 2007 9:37 pm
Мнения: 322
Местоположение: Sofia
Автомобил: Outback B12 H6, Outback B13,B14 2.5
Рейтинг: 109
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравей колега, според мен трябва да звъннеш и в двете фирми и да се поинтересуваш, щом са нови, има ли гаранционен сервиз, вероятно няма да ти признаят гаранцията в Субаро моторс трейдинг и това основно , за първата фирма не съм чувал, за Нептун Ауто доколко знам работят с Дилъра на Субару от Турция и ако не в България поне там ще ти признаят гаранция :)

Пон Авг 08, 2011 8:15 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 11:41 pm
Мнения: 1800
Местоположение: Sofia
Автомобил: '97 Impreza GF AT, 2.0, 115, SOHC
Рейтинг: 91
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
зимай комбито :smt136

_________________
METHANE LIMITED EDITION (CNG)

Пон Авг 08, 2011 10:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:55 pm
Мнения: 196
Местоположение: София
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Здравейте!
Въпроса ми е относно долупосочения автомобил!
Аз вече си закупих подобно субару,имам и едно ударено в сервиз,но един мой приятел от Трявна сериозно се запали по марката и ме помоля да се интересувам от такъв автомобил и за него.
От снимките към обявата е видно,че автомобила седи и се продава от 2007-2008 година на Горубляне.Аз също го следя,но до преди няколко месеца автомобила мисля,че беше обявен на цена 9900 лева,сега цената му е доста по-приемлива и искам да попитам някой гледал ли е това субару?Имате ли информация дали има някакъв проблем,та не може да се продаде толкова време?
Утре ще се обадя да разбера и на какво окачване е,защото предпочитам да е на макферсони!
Ще Ви бъда благодарен ако имате информация за този автомобил да я споделите,защото аз и да отида да я видя може да не видя неща,които евентуално Вие знаете или Ви правят впечатление.
Благодаря!

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details
Погледнете и второто и ми кажете мнението си ако желаете.

P.S. Пише,че първото субару има автопилот!
Аз не го виждам.Мисля,че лоста за автопилота трябва да е в дясно на волана под другия лост!Така ли е и изобщо има ли това поколение субару с автопилот?

_________________
limona

Сря Сеп 28, 2011 12:05 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юни 11, 2006 8:43 pm
Мнения: 1187
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 68
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
щом стои от 2007 го забрави

_________________
Family Club
Legacy 2.2GX 97г. BG7 MT
Forester 2.0XT 2004г. АТ
Legacy 2.0Gl 98г. МТ
Legacy 2.2GX 98г. BG5 MT
Forester 2.5X 2003г. AT

Сря Сеп 28, 2011 8:31 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 10, 2006 10:58 am
Мнения: 1040
Местоположение: София
Автомобил: '98 Legacy 2.5 Limited II
Рейтинг: 22
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Първото е базово и няма автопилот.
Второто има автопилот.
И двете са на макферсони.

_________________
http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=5891]Моторни масла MOTUL на ниски цени!

Сря Сеп 28, 2011 8:34 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1478 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор