Отговори на тема  [ 1478 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Окт 11, 2006 11:47 pm
Мнения: 2311
Местоположение: Sofia
Автомобил: EA839,MA1.20
Рейтинг: 506
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Това Легаси е много силно предложение, ако е в добро състояние. Този мотор може и да не е много силен , но пък разхода му е нисък.Човека , който го продава изглежда свестен, но все пак трябва да се огледа колата. Ходил съм при този търговец 2 пъти да гледам за други Субарута. Той вкарва коли главно от Франция и то най-често Субару.Не вярвам , че е на тези километри обаче. Заслужава си да се провери на място.

Нед Юни 12, 2011 11:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bubaru написа:
Това Легаси е много силно предложение, ако е в добро състояние. Този мотор може и да не е много силен , но пък разхода му е нисък.Човека , който го продава изглежда свестен, но все пак трябва да се огледа колата. Ходил съм при този търговец 2 пъти да гледам за други Субарута. Той вкарва коли главно от Франция и то най-често Субару.Не вярвам , че е на тези километри обаче. Заслужава си да се провери на място.


ей,изпревариме..:)не ми се вярва това субару от франция да е на тези километри-75000,по ми се вярва да е на 175000,но пък двигателя е пушка(здрав и икономичен)ако търсиш по мощен,2.0R или 2.5

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Нед Юни 12, 2011 1:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте и от мен - отново. Искам да попитам някой колега, който е от гр. Бургас или околността дали е гледал това Легаси - http://www.cars.bg/u401636
До скоро колата е била в Швейцария, но вече е докарана и е в автосалона. Интересува ме обаче, ако някой е видял колата вече, дали наистина е с тази предна броня, както е на снимките, че те не са с добро качество. Бронята ми се вижда различна от останалите бройки от този модел. Също така ме интересува и какво мислите относно цената на автомобила.
Искам да попитам и друго - доколкото знам автоматика е 4 степенен, но в този раздел, но в друга тема, описваща 3 поколение Легаси пишеше, че автоматика вече бил 5 степенен - нещо, което ме озадачи.
Другия ми въпрос е - някой знае ли колко е клиренса, в смисъл да не се окаже ниска колата, и евентуално дължината й, че съм ограничен от размерите на гаража си.
Благодаря ви предварително.

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 13, 2011 4:36 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 9:54 pm
Мнения: 5779
Местоположение: София
Skype: bojo-123
Автомобил: Outlander 2 '11, 2.4 LPG
Рейтинг: 828
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Дължината май трябва да е 4.68 метра. Автоматика го има като вариант 5 степенен след 2003 някъде...
Клирънса си е стандартен - 15.5 см

Сря Юли 13, 2011 6:57 pm
Върнете се в началото
Профил ICQ
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Бронята и фаровете са от фейслифта на модела, а като имаме предвид и интериора, можем да кажем че колата е от 2001 до 2003 година производство.

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Сря Юли 13, 2011 7:21 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Много ви благодаря за инфото. За клиренса е супер, че ми писнаха 12см на моята кола. Но проблема може да се окаже дължината и май ще трябват нови замервания. #-o
Все пак, ако някой тук е успял да погледне лично този автомобил, ще се радвам да сподели мнението си за него. Скоро може и да имам път натам, но ако се окаже, че е голяма дължината...май пак ще се наложи да се гледат Forester-и, които са двойно по-скъпи за съжаление. Но така е, като държиш да караш Subaru. \:D/

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Чет Юли 14, 2011 1:20 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 1:30 pm
Мнения: 75
Местоположение: София
Skype: gradinanet
Автомобил: Outback 2001 3.0 AT
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Аз се събирам с 1 см отпред и с половин отзад в моя. Съседът до мен обаче си е направил метално удължение, нещо като метален гардероб без задна стена е станало, та може да си помислиш за нещо такова. По-добре е от това гаражът да ти определя каква кола да караш. Мога да го снимам ако искаш, изглежда доста балканска доработка, но работи.

_________________
スバル アウトバック
Ако погледнете моя Subaru OUTBACK, може да си помислите, че не го обичам. Но истината е, че за мен мръсотията, прахът и калта, които полепват по него, са нещо като медал за храброст. Кой съм аз да отмивам всичко това? Аз... просто оставям вселената да се погрижи...

Чет Юли 14, 2011 8:28 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
За съжаление няма начин. Гледано е многократно и просто няма начин. При мен гаража е малко...вкарвам си колата, отзад точно се затваря плътно гаражната врата, минавам отпред пред колата странично, че и отпред е малко разстоянието - често си обърсвам праха на колата по дрехите си, минавам отстрани на нея и излизам. Доста е кофти, но това е положението.
Все пак мерси за съвета. Не за първи път се ограничавам откъм автомобили, че е и висок само 1.80 и вътре някои SUV-ове не влизат.
Ще разгледам май отново какви Forester-и се предлагат.
Мерси за мнението. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Пет Юли 15, 2011 10:49 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 7:55 am
Мнения: 659
Местоположение: Шуменско
Skype: krismarg
Автомобил: VAZ 21023,OB 05MY 2,5i
Рейтинг: 57
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
[quote="b.shterev"]Здравейте и от мен - отново. Искам да попитам някой колега, който е от гр. Бургас или околността дали е гледал това Легаси - http://www.cars.bg/u401636

Ако ще ходите до Бургас вижте и колата от тази обява viewtopic.php?f=12&t=7839&start=0 Човека го познавам и мога да кажа че компромис с подръжката не прави.

Сря Юли 20, 2011 7:17 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Мерси колега, само че аз търся седан автоматик, а не комби и с ръчни скорости. Все пак мерси за предложението.
Видях и още едно Легаси и се чудя дали вече да не отида до там лично, след като никой от Бургас не е гледал колите. И вече почнах да се колебая между двете - лично ми харесва повече сребристото, но пък зеленото май е по-добро...знам ли? Май ще се ходи лично, а дотогава ако някой има инфо повече за тези коли ще се радвам да го сподели. Ето линковете:
Мерси предварително.
http://www.cars.bg/u412657
http://www.cars.bg/u401636

П.П. Сега говорих с собственика на зеленото Легаси - по-доброто вероятно - и само за 5мин. някой от София ме е изпреварил и вече по телефона и мейла е пуснал данните си и го е капарирал. В събота щял да го вземе...Жалко, остава варианта отново само сребристото, което е по-добре изглеждащото, но не се знае състоянието му, а и от автосалон си е нож с две остриета, още повече че от Субару изобщо не разбирам. ;(

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 20, 2011 9:39 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, този "някой от София" съм аз, така че си остава в семейството.

Сря Юли 20, 2011 1:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov2000 написа:
Колега, този "някой от София" съм аз, така че си остава в семейството.

Така определено е по-добре. Поне докато се начудя и разузная тези автомобили, аз който само съм чувал за Субару, един истински фен и познавач на марката определено си е направил добър подарък. =D>
При това положение, не ме е толкова яд, още повече че се колебаех.
Честито и дано всичко премине гладко в събота. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 20, 2011 1:41 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Благодаря, успех и на теб в търсенето. Един съвет от мен - не се колебай толкова. Аз карам Субару от 1991г. и съм минал през всички модели без Форестер.
Субару е благодарна марка и както някой в този форум беше писал, достатъчно е да видиш, че не тресе двигател на място и да направиш едно кръгче, като се ослушваш за ненормални шумове и гладко превключване без тласъци /автоматик/, два три по резки завоя за пукания и тракания по окачването и скачай смело. Километрите за тази кола нямат значение, ако е сервизирана, както трябва, а ако не е, то все ще се издъни при някои от горните тестове. Това не е кола като другите коли. Първото си Леоне купих на 110 хил. км от Швейцария, лично навъртях още 140 хил. и ми изби гарнитура на главата, та вкарваше изгорели газове в антифриза. Когато го отворих да му сменям гарнитурата по цилиндрите нямаше ръб по който да личи къде е вървяло бутало. Майстора откачи и каза, че това е невъзможно за 250 000км.
Така, че смело напред и да не ти пука.

Сря Юли 20, 2011 2:04 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
dimitrov2000 написа:
Благодаря, успех и на теб в търсенето. Един съвет от мен - не се колебай толкова. Аз карам Субару от 1991г. и съм минал през всички модели без Форестер.
Субару е благодарна марка и както някой в този форум беше писал, достатъчно е да видиш, че не тресе двигател на място и да направиш едно кръгче, като се ослушваш за ненормални шумове и гладко превключване без тласъци /автоматик/, два три по резки завоя за пукания и тракания по окачването и скачай смело. Километрите за тази кола нямат значение, ако е сервизирана, както трябва, а ако не е, то все ще се издъни при някои от горните тестове. Това не е кола като другите коли. Първото си Леоне купих на 110 хил. км от Швейцария, лично навъртях още 140 хил. и ми изби гарнитура на главата, та вкарваше изгорели газове в антифриза. Когато го отворих да му сменям гарнитурата по цилиндрите нямаше ръб по който да личи къде е вървяло бутало. Майстора откачи и каза, че това е невъзможно за 250 000км.
Така, че смело напред и да не ти пука.

Мерси за съвета. Между другото работата ми преди бе такава, че често бях на тестове на нови автомобили. Карал съм и т.н. джипове и леки автомобили и миниванове, но както бях писал тук още в първото си мнение най-сетне се намери един автомобил, който не само ме грабна, но и ме впечатли дотолкова, че направо се размечтах. Автомобила бе Subaru Outback 2.5 Lineartronic - няма да изпадам в подробности, които вие ги знаете, но оттогава вече близо 1г. и половина чета форума ви и тайно се надявам някой ден да стана и аз собственик на Subaru.
Още веднъж ти благодаря за пожеланията и се надявам скоро и аз да се похваля. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Сря Юли 20, 2011 2:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Май 22, 2011 1:44 pm
Мнения: 10
Местоположение: Пловдив
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Явно никой не е гледал този автомобил и не може да ми каже нищо конкретно.
http://www.cars.bg/u401636
Засега ще се въздържа да отида до там лично, тъй като наскоро гледах друг автомобил от Велико Търново и на снимките беше супер. Под обявата пишеше - перфектно състояние, реални километри, нов внос - но когато отидох до там се оказа една жалка картинка. Ожулен отвън, явно е удрян, после некадърно боядисан, счупени ключалки, луфтове между вратите, ожулен до скъсване салон и куп други неща. Затова не смятам повече да си губя най-вече времето или средствата, ако щете ги кажете, и да пътувам далече, за да гледам автомобили, които впоследствие се оказват пълни таралясници. :smt131
Все пак проблема си е мои, но наистина съм ви благодарен дори и за малкото съвети, които ми дадохте, и се надявам и за вбъдеще да сте толкова добронамерени и услужливи с мненията и коментарите си. ;)

_________________
... Има ли смисъл, като няма значение ...

Съб Юли 23, 2011 8:58 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега, ако наистина търсиш кола, поговори с човека по телефона, поразпитай го да усетиш дали няма нещо гнило и си вдигни чуковете и иди да видиш колата. Изглежда много добре на снимките и си струва разкарването. На практика няма нищо да загубиш освен една разходка, а може да спечелиш много. Колата, която аз взех се оказа уникална и не съжалявам, че практически я купих по снимка. Няма полза от много чудене, а напротив.

Пон Юли 25, 2011 8:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравеите всички, много бих искал да стана член на вашия форум и от доста време го следя. Насочил съм се към легаси. Искам да попитам дали някой е гледал това легаси, намира се в Бургас, обявата му в интернет вече е истекла но все още се продава. Надявам се да съм успял да прикъча снимката на колата.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Вто Юли 26, 2011 11:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Извинявам се че повтарям тема, но дали някой е гледал това Legacy? Преди малко говорих с човека, който продава колата и той каза че е в топ състояние, но аз невярвам мн на джамбази. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарен. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... f1=details

Пет Юли 29, 2011 4:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 11:01 pm
Мнения: 1017
Местоположение: Варна
Автомобил: Volvo, Legacy 2.5 GT, A6 Allroad
Рейтинг: 70
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Салона е мноооого захабен, мойта кола е на 250000 км и изглежда в пъти по-добре. :smt131

_________________
BMW e 'религия' като SUBARU, но докато едните са в небето, другите са при звездите.

Пет Юли 29, 2011 8:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 12:54 am
Мнения: 16
Местоположение: Plovdiv
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Да и на мен това ми направи впечатление. И човека ми каза един разход на колата които е невъзможен според мен 10л в града и 7-8л извън града. Мой причтел има Legacy с по-малкия двигател и му гори доста повече.

Пет Юли 29, 2011 10:17 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1478 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор