Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:09 am



Отговори на тема  [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 74  Следваща
 Някой има ли информация за това Легаси (обяви и коментари)? 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 11:25 am
Мнения: 23
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
няма ли кои да ми одговори на въпросите ?

Съб Яну 07, 2012 1:40 pm
Върнете се в началото
Профил
Изгонен
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 23, 2011 2:57 pm
Мнения: 127
Местоположение: Vidin
Автомобил: Subaru
Рейтинг: -44
Кофти...
Отговори с цитат
Колега в Монтана има един състезател и монтьор Сашо Кобиляшки се казва . Преди караше Лади и си правеше сам колите, сега чувам ,че е минал на Субару, но отдавна съм загубил координатите му. Предполагам ,че има кой да те упъти да стигнеш до него и може да ти бъде от полза както със съвет така и с подръжка. Успех :smt023

_________________
Never argue with a fool. He'll drag you down to his level and beat you with experience.

Съб Яну 07, 2012 1:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 11:25 am
Мнения: 23
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
мерси колега. Ами за колата някои да каже нещо ?

Съб Яну 07, 2012 2:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 10:18 am
Мнения: 10
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте,нов съм във форума и мисля да стана един от Вас,като се сдобия с едно легаси. Бих искал да ви помоля,ако някой има инфо за тази кола http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11323428927486091&f1=details да ми каже дали някой е гледал и какво й е състоянието. Ще съм ви много благодарен . Лек и спорен ден на всички :)

Сря Яну 11, 2012 10:25 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 11:25 am
Мнения: 23
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
колеги много ми се моля ако някои има инфо за тези коли нека да ми каже защо съм режил да купия една от тях ама се още незнам коя ако някои е ходил на оглед нека да си каже мнението за тях много благодаря предварително . http://www.cars.bg/u524341

http://www.cars.bg/u558930

http://www.cars.bg/u525327

Съб Яну 14, 2012 8:53 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 8:15 pm
Мнения: 30
Местоположение: Димитровград
Автомобил: subary legacy 2,2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги някой да знае нещо за това легаси .http://www.cars.bg/u535337.Благодаря предварително за коментарите.

Сря Яну 25, 2012 7:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 17, 2010 10:44 am
Мнения: 2539
Местоположение: варна
Автомобил: Н6'08SUBARcharged RAPTOR
Рейтинг: 179
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
цената е повече от примамлива ,красива е спор нема

_________________
ако пътят пред нас свърши,нека го направим..

Сря Яну 25, 2012 8:05 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:55 pm
Мнения: 196
Местоположение: София
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Кое е примамливото на цената?
Това,че автотърговеца си е сложил няколко хиляди лева печалба ли?

_________________
limona

Сря Яну 25, 2012 7:11 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 8:15 pm
Мнения: 30
Местоположение: Димитровград
Автомобил: subary legacy 2,2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ами тогава да гледам да му намалям печалбата.Щом като цяло е колата е добре.

Сря Яну 25, 2012 7:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:55 pm
Мнения: 196
Местоположение: София
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
За информация ще ти кажа,че същото субару с година по-ново ми го даваха за 6500 евро,но по ред причини (прекупуване и качване на цената) и заради некоректното отношение на търговците се отказах.Даже мисля,че е субаруто,което е купил колегата eddy и в момента се коментира две теми по-надолу. Ако иска колегата и чете нека сподели!Ако го е купил от Дупница от автотърговец на име Стойчо значи е то.Да му е честито разбира се и със здраве да си го кара.
Просто се опитвам да кажа каква "крачка" правят автотърговците,нищо повече.Не че това значи,че ще ти смъкнат от цената.

_________________
limona

Сря Яну 25, 2012 7:46 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 10:23 am
Мнения: 339
Автомобил: Spec B
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
limona написа:
За информация ще ти кажа,че същото субару с година по-ново ми го даваха за 6500 евро,но по ред причини (прекупуване и качване на цената) и заради некоректното отношение на търговците се отказах.Даже мисля,че е субаруто,което е купил колегата eddy и в момента се коментира две теми по-надолу. Ако иска колегата и чете нека сподели!Ако го е купил от Дупница от автотърговец на име Стойчо значи е то.Да му е честито разбира се и със здраве да си го кара.
Просто се опитвам да кажа каква "крачка" правят автотърговците,нищо повече.Не че това значи,че ще ти смъкнат от цената.

Васко се казва търговеца - Vas ауто или нещо подобно. Иначе да от Дупница е колата и беше обявена на по-висока цена от 6500 евра, но в последствие се разбрахме на друга цена. Не исках да изказвам мнение за колата в София, защото все пак не съм разбирач на Субарута, но за мен е доста по-карана от тази в Дупница или поне е по-зле подържана. И двете са на 140К км, като моята със сигурност не е на толкова, сервизната книжка, която погледнах след като купих колата е фалшива, а лепенката на вратата за вида масло и км на които е сменяно беше тактично скъсана :) Като цяло като гледам една кола не гледам какво пише на километража. Обаче и според мен цената е добра, просто в момента е дупка и пазара не върви ( януари винаги е така ) и сега е момента за покупка на кола. С ръчни скорости и Н6 двг + газ е само тази обява, а и досега не бях виждал подобна обява, та цена от около 14К за тази кола според мен си е напълно нормална, а 2К търговска отсъпка на тази цена(16К) си е просто задължителна. Аз така ходя да купувам, определям си моита цена и я давам нея, или има сделка или има здраве :)

Сря Яну 25, 2012 8:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:55 pm
Мнения: 196
Местоположение: София
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Пак казвам със здраве да си я караш и много да те слуша!
Същата е колата няма спор,автокъщата е същата,а дали ти я е продал Васко или Стойчо е все тая,те там са много "играчи".
Въпросната кола я докара един дупничанин живеещ в Италия,близо до Генуа,искаше и 6500 евро,но трябваше да я продаде за един ден,защото на следващия си заминаваше,а аз точно в този ден не можах да отида до Дупница.В последствие той я продаде на някакъв Стойчо и ми остави неговия телефон,който пък от своя страна ми обяви цена от 17000 лева.
Разбира се аз се изсмях и забравих за тази кола.Същия ми се обади преди нова година понеже явно беше разбрал,че няма голям интерес към марката особено в Дупница и ме попита дали имам и я взимам за 13000 лева!Направи ми впечатление,че(не знам с какви номера и как) вече бяха изминали с нея 800-1000 км.понеже километража беше сниман в Италия и тук.Абе голяма идилия с тази кола.Просто това не беше моята кола.
Разбира се това нищо не означава,колата сигурно е страхотна и в никакъв случай не искам да те ядосвам ако си дал малко над 13000 лева за нея,защото на мен ми я даваха за толкова,а в обявата накрая я обявиха за 14300 лева.
Забрави тези неща-колата е твоя,слагай бензин или газ и много да те радва!

_________________
limona

Сря Яну 25, 2012 9:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 24, 2009 2:55 pm
Мнения: 196
Местоположение: София
Рейтинг: 6
Разчитай на мен
Отговори с цитат
Започнахме да спамим за коля,която вече е твоя.
Няма лошо да кажеш какво си видял по субаруто,което е на Горубляне и да помогнем на човека,защото като гледам профила му е чак от Димитровград.Нека му помогнат тези,които са гледали колата за да не бие път чак от там или ако идва да има за какво!

_________________
limona

Сря Яну 25, 2012 9:12 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 10:23 am
Мнения: 339
Автомобил: Spec B
Рейтинг: 103
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Еми пак казвам, не ги разбирам тия коли. Видя ми се доста по-карана или поне по-амортизирана от тази която взех. И двете на обява са 140К км, а моята със сигурност е била на други км, поради причините които описах по-горе. Не съм я гледал за удари, просто след като я погледнах някак загубих интерес към нея и не съм я оглеждал детайлно за да мога да дам повече инфо. Най-добре си е човек сам да си погледне една кола и да прецени дали тази е неговата или не, всеки мери с различен аршин.

Сря Яну 25, 2012 9:36 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 8:15 pm
Мнения: 30
Местоположение: Димитровград
Автомобил: subary legacy 2,2
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги някои нещо да знае за тази колаhttp://www.cars.bg/u535337.Благодаря предварително.Бях пуснал такава тема ,но се изтри затова е пускам на ново

Пет Яну 27, 2012 7:57 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Колега е харесал това легаси , но е във враца колата, някой да има инфо за нея???
Ще съм благодарен за отзиви.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11322328021715512&f1=details

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Фев 03, 2012 3:45 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
отиди с човек при този търговец. Ако не ме лъжат спомените точно от него си взех моето преди 2-3г , проблемите почнаха след около 2000км ... положението го бяха замазали доста добре ](*,) ](*,) ](*,)

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Съб Фев 04, 2012 10:35 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bestbg написа:
отиди с човек при този търговец. Ако не ме лъжат спомените точно от него си взех моето преди 2-3г , проблемите почнаха след около 2000км ... положението го бяха замазали доста добре ](*,) ](*,) ](*,)

На кой отговаряш?:)))

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Съб Фев 04, 2012 8:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:51 pm
Мнения: 491
Местоположение: София
Автомобил: XV 2.0 ; Outback B13 H6
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
на теб , за това легаси от враца ;) моето също е от враца / щвейцария

_________________
Subaru XV Premium 2.0 `18
Subaru Outback H6 3.0 `05
Subaru Outback H6 3.0 `03
Subaru Outback 2.5 `98 USA
Subaru Legacy 2.2i GX `95
Toyota Corolla D4D `06
Skoda Octavia AXR `07
LR Discovery 300Tdi `96

Нед Фев 05, 2012 9:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
bestbg написа:
на теб , за това легаси от враца ;) моето също е от враца / щвейцария

незнам защо и аз им нямам доверие но се опитах да помогна на колегата да събере малко първично инфо па после да си решава. ;)
мерси за което.

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Вто Фев 07, 2012 12:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1476 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 74  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор