Отговори на тема  [ 62 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4
 Subaru XV II-ро поколение 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 12:21 pm
Мнения: 457
Местоположение: Burgas/Smolian
Skype: Anton Dimov Yankov
Автомобил: XV 2018 1.6Comfort AT
Рейтинг: 164
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Не ми се пуска нова тема затова ще използвам тази.Някой може ли да ми препоръча напречни греди за моя модел .Имам надлъжни заводски.Питам ако има някой със същото xv и използва конкретен модел да сподели впечатления.По принцип би трябвало всякакви универсални да паснат.Но не ми се поръчва по интернет на сляпо.

Пет Фев 11, 2022 7:00 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Юни 29, 2021 1:54 pm
Мнения: 135
Рейтинг: 90
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Много зависи как и за какво ще ги ползваш. Аз мислех да слагам на Аутбека за през зимата заради ските и пробвах няколко модела от приятели. Общо взето по-евтините модели са шумни за междуградско и ако ще стоят за постоянно на покрива не са вариант за мен. Най-много ми допаднаха Yakima алуминиеви, те почти не се усещат. Една идея по-шумни, но пак в границите на допустимото бяха Тhule пак ауминиеви. Така и не намерих монблан за тест. За евтин вариант бях избрал Atera, които уж са хубави, но минават границата на комфорта. Според мен не си вземай Menabo, те освен че шумят от вятъра и тракат заради кофти захвати. На rackattack.com можеш да видиш кой модел е подходящ за теб. На atera.de също. Ако можеш тествай преди да поръчаш за да си ги ползваш с кеф, а не да ти стоят в гаража.

Пет Фев 11, 2022 9:35 am
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 62 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор