Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:15 am



Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
 заден мост за outbak 
Автор Съобщение

Регистриран на: Нед Апр 01, 2018 7:22 pm
Мнения: 12
Автомобил: subaru outbak II
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
здравейте колеги вчера скъсах задния мост на колата той си беше бая изгнил,днес намерих мост от една морга с цялото окачване и задния деференциял в добро състояние така го продават,обаче колата е автомат моята е ръчка 2.5/2001г.питането ми е ще стане ли деференцяла от автомата продавача ме уверява че е същия колата е същата година.

Вто Ное 13, 2018 4:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 28, 2009 1:22 pm
Мнения: 2419
Местоположение: София; Русе
Автомобил: Танк EJ22'94; EJ20G ; D15Z3
Рейтинг: 696
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Предавателното число трябва да е същото. На самият диф, би трябвало да го пише, иначе трябва по номер на кутия да се търси какво е. На моят '99 2.5 задният диф беше 3.9.
Не съм сигурен на автоматите колко е, но е доста вероятно да не е 3.9, а 4.11 (едва ли 4.44).

А и като имаш заден диф... по-добре търси само заден мост (ако ти е добре задното окачване). Ако не са ти ОК амове/пружини/тампони - има смисъл да вземеш цялото...
Той го продава така, защото не му се занимава (да разглобява и да продава отделно) и все някой ще го вземе и така (има търсене) :pardon:

_________________
http://www.hostit.bg/

Вто Ное 13, 2018 5:07 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор