Отговори на тема
 Още един Аутбек 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2014 10:39 am
Постове: 9
Автомобил: Outback H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! От месец съм доволен водач на Субару Аутбек H6 Si Drive. Колата е 2006 година, не е първа младост, взех я след съветване със специализиран сервиз. Имам надеждата, че освен някой забележки по външния вид и интериора, ще и се порадвам и поддържам нормално дълго време.
Изображение

Излизат доста въпроси :
По техническата част все още разчитам на сервиза и няма да ви занимавам тук.

Мисля за подобряване на звука. Проверих в тояга, авител и авал - предлагат нови компонентни говорители за предните врати и изолация (около 350 - 400лв с работа) Почти съм сигурен, че ще правя нещо по въпроса, но ако има минали по този път, ще ми е полезно да чуя съвети. Ако успея да намеря конзола с климатроника с отвор за дин 2, тогава ще действам с DSP и sub. Като начало поне да оправя звука в предните врати.

Случайно да има решение за смяна на навигационния модул? (това не мога да го схвана, защо не са вързали музиката на телевизорчето в далечното начало на 21 век ... ](*,) )

Шибидаха - много готина екстра :bow: При скорости над 120 се чува свистене. На павета подрънква една "спица", захваната в релсата - не мога да разбера принципа и на работа - виждам, че е нещо като ограничител за плътния таван, но къде се закача, захваща или там каквото не ми става ясно https://plus.google.com/u/0/photos?pid=6033506320771039698&oid=116758456451131332201

Ще бъда благодарен, ако драснете по някой ред със съвети.

Вто Юли 08, 2014 11:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 7:20 pm
Постове: 781
Местоположение: София
Рейтинг: 223
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Първо-Честито и със здраве да си я караш.
На въпроса с навигационния модул,провери тук... http://www.hid.bg/Double-Dvoen-Din-OEM- ... S-DVD-TV-1
Определено е доста по-функционално от фабричното,обаче колко е качествено и дали е напълно съвместимо(казват,че е но все пак...).Има и монитори за подглавниците за задните места,но дали са включени в цената или не :-? и дали монтажа се извършва при тях?...,гаранции и т.н.Като цяло може да ги провериш,ако си решил да подменяш целия модул и след това пиши за резултата евентуално,че ми е интересно.Поздрави :good: .

Вто Юли 08, 2014 11:38 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 20, 2014 8:39 am
Постове: 81
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R AT 2007
Рейтинг: 50
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много безаварийни километри!
За аудиото - обикновено,когато смениш заводските говорители във висок клас автомобил,звукът деградира.Сменят се ако не работят добре,или изобщо не работят.

Вто Юли 08, 2014 11:44 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2014 10:39 am
Постове: 9
Автомобил: Outback H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря :)

DDD, този модул не виждам къде да се монтира при мен, май е за по-нови модели

entusiast, звука при мен не е висок клас, ама никак. Тая кола заслужава по-приличен звук.

Вто Юли 08, 2014 1:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2014 10:39 am
Постове: 9
Автомобил: Outback H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ето от тази тема се замислих за смяна на конзолата http://legacygt.com/forums/showthread.php/official-dual-hvac-double-din-jdm-kit-thread-113589.html

Колеги, кажете нещо за шибидаха, при вас има ли допълнителни звуци?

Сря Юли 09, 2014 4:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор