Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:08 am



Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
 Още един Аутбек 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2014 10:39 am
Мнения: 9
Автомобил: Outback H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Здравейте! От месец съм доволен водач на Субару Аутбек H6 Si Drive. Колата е 2006 година, не е първа младост, взех я след съветване със специализиран сервиз. Имам надеждата, че освен някой забележки по външния вид и интериора, ще и се порадвам и поддържам нормално дълго време.
Изображение

Излизат доста въпроси :
По техническата част все още разчитам на сервиза и няма да ви занимавам тук.

Мисля за подобряване на звука. Проверих в тояга, авител и авал - предлагат нови компонентни говорители за предните врати и изолация (около 350 - 400лв с работа) Почти съм сигурен, че ще правя нещо по въпроса, но ако има минали по този път, ще ми е полезно да чуя съвети. Ако успея да намеря конзола с климатроника с отвор за дин 2, тогава ще действам с DSP и sub. Като начало поне да оправя звука в предните врати.

Случайно да има решение за смяна на навигационния модул? (това не мога да го схвана, защо не са вързали музиката на телевизорчето в далечното начало на 21 век ... ](*,) )

Шибидаха - много готина екстра :bow: При скорости над 120 се чува свистене. На павета подрънква една "спица", захваната в релсата - не мога да разбера принципа и на работа - виждам, че е нещо като ограничител за плътния таван, но къде се закача, захваща или там каквото не ми става ясно https://plus.google.com/u/0/photos?pid=6033506320771039698&oid=116758456451131332201

Ще бъда благодарен, ако драснете по някой ред със съвети.

Вто Юли 08, 2014 11:14 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Дек 11, 2011 7:20 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Рейтинг: 223
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Първо-Честито и със здраве да си я караш.
На въпроса с навигационния модул,провери тук... http://www.hid.bg/Double-Dvoen-Din-OEM- ... S-DVD-TV-1
Определено е доста по-функционално от фабричното,обаче колко е качествено и дали е напълно съвместимо(казват,че е но все пак...).Има и монитори за подглавниците за задните места,но дали са включени в цената или не :-? и дали монтажа се извършва при тях?...,гаранции и т.н.Като цяло може да ги провериш,ако си решил да подменяш целия модул и след това пиши за резултата евентуално,че ми е интересно.Поздрави :good: .

Вто Юли 08, 2014 11:38 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Юни 20, 2014 8:39 am
Мнения: 81
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Legacy 2.0R AT 2007
Рейтинг: 50
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито и много безаварийни километри!
За аудиото - обикновено,когато смениш заводските говорители във висок клас автомобил,звукът деградира.Сменят се ако не работят добре,или изобщо не работят.

Вто Юли 08, 2014 11:44 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2014 10:39 am
Мнения: 9
Автомобил: Outback H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Благодаря :)

DDD, този модул не виждам къде да се монтира при мен, май е за по-нови модели

entusiast, звука при мен не е висок клас, ама никак. Тая кола заслужава по-приличен звук.

Вто Юли 08, 2014 1:53 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Май 31, 2014 10:39 am
Мнения: 9
Автомобил: Outback H6 Si Drive
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Ето от тази тема се замислих за смяна на конзолата http://legacygt.com/forums/showthread.php/official-dual-hvac-double-din-jdm-kit-thread-113589.html

Колеги, кажете нещо за шибидаха, при вас има ли допълнителни звуци?

Сря Юли 09, 2014 4:38 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Marto_180 и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор