Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:00 am



Отговори на тема  [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 AUX Kenwood GX-608EF2B 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 9:05 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
Автомобил: subaru legacy 2.0I 09.2003г.
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Добре може аз да не съм достатъчно конкретен. Но тази информация съм я дал и в другият пост прилагам снимка. Така за точно 140лв. без покупката на допълнителни букси и подобни получавате описаното от снимките. И аз не рекламирам а споделям опита си с устройството. Аз лично нямам възможност да дам 200+ за друг емулатор затова съм превъзмогнал "недостатъците" на този емулатор спрямо по-скъпите. Винаги има нещо по хубаво и по добро. Пак казвам аз не ги продавам и не печеля дал съм линк защото всеки би искал да види за какво става въпрос а именно там е и информацията за устройството която подчертах в червено в миналия пост.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Последна промяна vachkata на Съб Окт 22, 2016 10:14 pm, променена общо 1 път


Съб Окт 22, 2016 9:55 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 9:05 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
Автомобил: subaru legacy 2.0I 09.2003г.
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Да добавя преди да си ме скастрил. че устройството което посочвам аз не разполага с bluetooht

Съб Окт 22, 2016 10:01 pm
Върнете се в началото
Профил WWW

Регистриран на: Нед Май 13, 2012 9:08 am
Мнения: 162
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Аутбек Н6 3.0 2005 год
Рейтинг: 59
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да споделя за заинтересованите, че това устройство НЕ поддържа управление от волана, въпреки написаното в инструкциите. Свързах се и с момчето, което ги продава, той също не е наясно как може да се свърже. Така като гледам май освен Триомата няма други устройства, които поддържат управление от волана, освен тези които ползват изход за външен чейнджър, какъвто моделите на кенууд GL 201 LE нямат. Не знам има ли опция по някакъв начин да се свържат кабелите от управлението на волана с тези от устройството.

Съб Ное 05, 2016 4:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 05, 2014 4:23 pm
Мнения: 263
Местоположение: София
Автомобил: Outback 3.0 2006
Рейтинг: 238
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ами аз правих някакви опити да комбинирам кабелите от буксите, не бяха прекалено усилени, но пък за сметка на това тотално неуспешни :pardon:

Съб Ное 05, 2016 4:34 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 13, 2012 9:08 am
Мнения: 162
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Субару Аутбек Н6 3.0 2005 год
Рейтинг: 59
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
xargs написа:
Ами аз правих някакви опити да комбинирам кабелите от буксите, не бяха прекалено усилени, но пък за сметка на това тотално неуспешни :pardon:


Мда, и аз предусещам, че ще стигна до подобен "резултат" ROFL

Съб Ное 05, 2016 6:13 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 05, 2015 2:50 pm
Мнения: 240
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6.0 2001
Рейтинг: 127
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз понеже исках да си остана със старото радио с касетка, понеже ме кефи как изглежда пък и не е много апетитно за апаши и съм фен на Bluetooth-a направих следното:
1. Взех си ето това https://www.ionaudio.com/products/details/cassette-adapter-bluetooth - на търг в ebay, че иначе цената не си заслужава.
2. Понеже има батерия, която трябва да се зарежда периодично и това ме дразнеше му изкарах един кабел да се зарежда докато е в касетофона. Трябва да прокарам кабела някъде по-добре да не виси пред касетофона, но все още не ме дразни достатъчно за да го направя.
3. За смяна на песни и т.н. си взех ето това http://www.satechi.net/index.php/satechi-bluetooth-button-series-media-button. В ebay има и доста по евтини(на пример ето това http://www.ebay.co.uk/itm/Bluetooth-Wireless-Media-Button-Music-Steering-Wheel-Remote-Control-For-Android-/132053926415?hash=item1ebf07020f:g:-hMAAOSwt5hYbKKU), които също работят добре. Седи на волана и работи доста добре също. Свързва се с телефона след като натиснеш някой бутон и батерията държи бая (уж две години по спецификация).

BT адаптера работи в пъти по-добре от FM transmitter по отношение на качество на звука.
BT се включва само като минеш на касетофон,и ако някой ти звъни, поне при моя телефон, достатъчно бързо може да вкл. касетофона да се върже към телефона и да отговориш преди да ти е затворил.
Media Button-а работи също доста безотказно.
Като плюс BT адаптера има и микрофон и работи като Handsfree в колата с добро качество (като съм говорил до сега никой не се е оплаквал, че не ме чува, че има шум и т.н.).

Сигурно ако бях сменил касетофона с такъв с BT ефекта щеше да е същия, но просто оригиналното радио ме кефи и не исках да развалям ретро визията :)

Забележка: Ако някой реши да го прави това, да си провери предварително дали касетофона му работи като хората, че при моя има малко проблеми при слагане/изваждане на касетката и му трябва лек fingering за да тръгне, ама след това си е ок).

Чет Яну 05, 2017 11:50 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Полезни линкове при демонтажа на радиото на В12 - втора генерация:

http://subaru.fmgreen.net/2ndGenCrutchfieldMasterSheet.pdf

http://subaru.fmgreen.net/2ndGen-AudioInstallation-AU.pdf

http://www.subaruoutback.org/forums/69-audio-video-security-navigation/3975-audio-installation-instructions-all-00-04-outbacks-pdf.html
 15

Пет Дек 01, 2017 11:05 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Авг 21, 2016 6:38 pm
Мнения: 13
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Колеги, нека някой сподели къде в Габрово, Велико Търново и региона мога да отида и да си платя цена от порядъка на 200лв и да ми инсталират/монтират плеър работещ с карта памет (и с блуутут по възможност), за да спра с тези .CDA, че направо се върнахме преди 2000-ната година. :(
Имам Outback 2005, а касетофона ми е модел: GX-201LH
Колата ми е без фабричната навигация, та ако някой има предложение за изпълнение покриващото по-горното+някакъв дисплей и на по-висока цена (отново с монтаж), нека сподели моля.
Вероятно и бъдещи колеги биха се възползвали от информацията.
Мерси.

Вто Дек 12, 2017 8:00 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 1:18 pm
Мнения: 382
Местоположение: София
Автомобил: 2006 Outback H6
Рейтинг: 324
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
doggygop написа:
Колеги, нека някой сподели къде в Габрово, Велико Търново и региона мога да отида и да си платя цена от порядъка на 200лв и да ми инсталират/монтират плеър работещ с карта памет (и с блуутут по възможност), за да спра с тези .CDA, че направо се върнахме преди 2000-ната година. :(
Имам Outback 2005, а касетофона ми е модел: GX-201LH
Колата ми е без фабричната навигация, та ако някой има предложение за изпълнение покриващото по-горното+някакъв дисплей и на по-висока цена (отново с монтаж), нека сподели моля.
Вероятно и бъдещи колеги биха се възползвали от информацията.
Мерси.


По отношение на аудиото си писал на грешното място...Темата е тук: viewtopic.php?f=5&t=22153
По отношение на другото - ползвай търсенето.

Сря Дек 13, 2017 12:56 pm
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор