Отговори на тема  [ 49 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3  Следваща
 AUX Kenwood GX-608EF2B 
Автор Съобщение

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 2:12 pm
Мнения: 243
Автомобил: Outback 2.5 AT 2002 и 2.5 2016
Рейтинг: 85
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
](*,)

Пон Мар 07, 2016 4:22 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 05, 2015 2:50 pm
Мнения: 240
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6.0 2001
Рейтинг: 127
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Евала Колега ! :good:

По ясно от това няма как да стане :)

Пон Мар 07, 2016 4:59 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 2:12 pm
Мнения: 243
Автомобил: Outback 2.5 AT 2002 и 2.5 2016
Рейтинг: 85
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Благодаря Marvin, дано и при теб сработи без драми.

Дай отзив как е станало.

Забравих когато връщаш предния панел, не забравяй капачето за касетката да го сложиш в положение като да има касетка, че после като го включиш в тока и има касетка се опитва да я извади, а не може да излезе = още едно отваряне :facepalm:

Харесал съм си тази джаджа, дали някой е ползвал EDNET ?
Гледах в сайта на производителя и пише че има защити ама колко са свестни?
http://www.pro-bg.com/product/index.php ... submit.y=0
Освен това е 2х2.4 Ампера, дали са реални. И двата ни телефона с мацката са със зарядни 2 Ампера и ме притеснява да не взема да ги изпържа за 30лв. Метално е и можело при авария да се строши стъклото на колата с него :idea: Да не се налага, но си е екстра.

Относно Блутут видях за 35 кинта много яка джаджа, която приема музика и разговори през Блутут и може да се свърже с AUXa. Проблема е че е с батерия и докато се зарежда не работи. Чух че има такива с постоянно захранване, но нямат никакво име на производител, а досега опита ми с Блутут = Отчаяние с повечето устройства.
Ако някой знае къде, може да се намери читаво такова устройство, ще съм благодарен ако сподели.

Пон Мар 07, 2016 5:19 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Авг 05, 2015 2:50 pm
Мнения: 240
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback H6.0 2001
Рейтинг: 127
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Аз принципно мисля да набутам ей това или в радиото, или някъде зад него и да му пусна захранвате от 12-те волта с един регулатор 12V/5V:
http://www.ebay.com/itm/ICSH024B-Stable-XS3868-Wireless-Bluetooth-Module-Stereo-Audio-Module-with-Shield-/390956608699
Опитите "на сухо" дават добри резултати - като става въпрос за пускане на музика. Изработката не беше много добра де - micro USB конектора се откъсна на второто включване (което не е проблем - запоих си кабели директно на платката), а едната бройка имаше един щръкнал резистор запоен само от едната страна - китайска му работа.
Иначе си поръчах и ето това, не знам качеството какво ще е - ще се види като дойде:
http://www.ebay.co.uk/itm/252117308194?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Пон Мар 07, 2016 5:58 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 2:12 pm
Мнения: 243
Автомобил: Outback 2.5 AT 2002 и 2.5 2016
Рейтинг: 85
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Еййй яко.

Точно за такъв блутут си мислех? Има ли забавяне и работи ли добре когато се говори през него?
Дай отзив като го пробваш. В повечето случаи блутутите работят за музика а за разговори бави яко.
Освен това сухите тестове ги направи за 20-30 мин. Понякога, след като поработи по-дълго, тогава започват да се дънят.

Относно зарядното, недей рискува според мен. Смартфон или таблет включен в нещо, което няма име на производител.
Че после 1000лв назад :) Китайците забравят да слагат защити когато се стигне до ниска цена.
Не че всичките са калпави, но .... от торбата какво ще се хване си е ТОТО.

Забравих и още нещо.

Когато връщах радиатора за усилвателя от задната страна, сложих термо паста за по-добър контакт на повърхностите.
Оригинално нямаше, но все пак е по-добре топлопроводимо. Пък и имах подръка.

Пон Мар 07, 2016 6:31 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 10:51 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Радвам се на ентусиазма ви колеги. Приятно е да помогнеш на такива като вас. :good: На мен електрониката ми е професия, а автомобилите - хоби. Онзи ден цял следобед помагах на приятел да си смени ангренажния ремък, а един съсед, който си пиеше бирата на пейката ни попита дали нямаме 50-60 лв за майстор. Е, имахме ама ни е кеф да си го сменим сами :cool: Сори, ако се смята за спам.

_________________
FORESTER 2.0R AT 158HP 2007 ГИ Romano Antonio LPG

Пон Мар 07, 2016 11:03 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 2:12 pm
Мнения: 243
Автомобил: Outback 2.5 AT 2002 и 2.5 2016
Рейтинг: 85
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Точно така е, кеф си е.
Няма само процесорите да ьпгрейдваме я :)

Вто Мар 08, 2016 8:11 am
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 17, 2008 11:05 pm
Мнения: 122
Местоположение: Чукурли
Автомобил: SUBARU VIVIO, IMPREZA, OUTBACK
Телефон: 0894412154
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Едно въпросче към знаещите! От къде да си вземем захранване +12в, за да закачим ей тая щуротия http://img.dxcdn.com/productimages/sku_163688_1.jpg към бутона on/off на касетофона? ;)

Нед Мар 13, 2016 6:10 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Мар 21, 2013 2:12 pm
Мнения: 243
Автомобил: Outback 2.5 AT 2002 и 2.5 2016
Рейтинг: 85
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
От запалката. Под касетофона е. И не хаби ток когато не си на контакт. Не че съм от знаещите де! Може и да греша.

Пон Мар 21, 2016 2:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 24, 2009 10:01 pm
Мнения: 239
Местоположение: София
Автомобил: OUTBACK 2.5 2001г, OUTBACK 3.0 2002
Рейтинг: 44
От звездите одобрен
Отговори с цитат
Много време отлагах смяната на моето CD, въпреки прескачанията и претенциите към производители на записващи CD, имах абсолютно същите доводи като вас, крадци, хубав звук. Мислех за алтернативни методи, точно като описаните тук, но в крайна сметка реших да ъпгрейтна. Взех втора ръка от OLX по-висок клас двоен дин
Изображение
kenwood dpx-504u на цена около 220лв (не си спомням добре) и съм зверски доволен, първо звука е в пъти по-добър, страхотен контрол върхи настройки, второ - закачам iPhone директно с кабел към аудиото и имам пълен контрол върху музиката (вкл. от Spotify). Звука от флашка единственно е дърво, не знам на какво се дължи, но и без това ползвам най-често iPhone+spotify и понякога оригинални CD аудио + CD mp3. Единствено съжаалявам, че не го направих по-рано.
Всички кабели си паснаха иделно, не съм ползвал адаптери или каквото и да е било, пълна съвмесимост.

_________________
stay hungry, stay foolish
 7

Пон Апр 04, 2016 3:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, да ви кажа взех си адапторна касетка за 4 лв и днес си пусках клипове от Youtube през телефона и ми се стори добро качеството на звука - сравнимо с това на радиото. Т.е. за момента няма да се впускам в разглабяне и запояване на AUX.

Съб Апр 23, 2016 10:48 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 9:05 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
Автомобил: subaru legacy 2.0I 09.2003г.
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте колеги. Наскоро си купих Subaru Legacy 2004г. 2.0 138Коня. Имам следния проблем CD-то ми не работи. Може ли да се направи същото залъгване като при вас.

Нед Юни 12, 2016 6:51 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 11, 2012 3:33 pm
Мнения: 1249
Местоположение: София
Автомобил: Legacy 2005 3.0 R Spec B
Рейтинг: 152
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
ами както е написал колегата касетката за някви къси пари.
иначе или смяна или ремонт на ЦД то - принципно другия вариант е да си намериш такова с чейнджър и така.

въпрос на колко пари ти се дават.
:D :D :D :D

Пон Юни 13, 2016 9:53 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
adddt написа:
ами както е написал колегата касетката за някви къси пари.
иначе или смяна или ремонт на ЦД то - принципно другия вариант е да си намериш такова с чейнджър и така.

въпрос на колко пари ти се дават.
:D :D :D :D


Колега, след 2004 нямат касетка.
Остава вариант с FM Transmiter. Иначе май из форума съм виждал тема за моделите след 2004 - става с aux на някаква дебела цена.

Пон Юни 13, 2016 10:28 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 10:51 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Рейтинг: 209
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
vachkata написа:
Здравейте колеги. Наскоро си купих Subaru Legacy 2004г. 2.0 138Коня. Имам следния проблем CD-то ми не работи. Може ли да се направи същото залъгване като при вас.

С колегата си говорим на ЛС, но по добре тук, може да е полезно и на друг.
Прикачени файлове:
gx201.JPG


Оградените кондензатори са аналогични на тези, тези, които описвахме по-горе. Успех, колега


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
FORESTER 2.0R AT 158HP 2007 ГИ Romano Antonio LPG
 2

Вто Юни 14, 2016 10:35 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 9:05 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
Автомобил: subaru legacy 2.0I 09.2003г.
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Zizitop В случая аз съм с ЦД което не работи или на мен няма да ми се налага да слагам диск. Просто ще пускам музиката от бутон ЦД? Ако е така почвам да търся някой добър в тези пинизи ,че аз съм дограмаджия и фасададжия и не знам дали бих се справил с такава тънкост ROFL ROFL . Мерси за указанията :hello: :good: :bow:

Сря Юни 15, 2016 5:49 am
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 9:05 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
Автомобил: subaru legacy 2.0I 09.2003г.
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Колеги ако не ви се занимава с запояване или не можете аз прибегнах до това DMC Subaru Kenwood cd Player 140 лв. струва.
Дигитален ченджер на марката DMC,съвместим с много марки автомобили!Позволява добавяне на USB/SD card/Aux in към вашата фабрична система!Посредством джъмперите отзад,може да се нагласи за различни марки автомобили който "Не комуникират по оптика"!
С внесения "Decoding Chip", перфектно Поддържа MP3 и WMA музикални файлове.
Той може да възпройсвежда музика с висококачествен звук до 320 Kbit / сек.
Подръжка на SD / SDHC / MMC карта / USB стик / Card Reader / твърд диск с FAT / FAT32 файлова система, до 16GB.
Управление на Adapter със стандартно радио автомобил (с възможност за контрол на бутоните на волана).
Има и възможност да се работи заедно с действащото CD чейнджър.
Броят на показаните папки до 15 с броя на МР3 файлове, 99, отговаря на възможностите на чейнджъра фабрика CD.

Приимуществото на марката в случаят е,че е съвместим с Kenwood касетофони и със Subaru Kenwood устройства!
Kenwood GX-201 LH
Kenwood GX-201 SH
Kenwood GX-201 JH
Kenwood GX-201 KH
Kenwood GX-203 JE
Kenwood GX-203 KH
Kenwood GX-204 JH
Kenwood GX806EF2

Video: https://www.youtube.com/watch?v=KmN3_YqGOc8


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Съб Окт 22, 2016 7:09 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 26, 2015 10:17 am
Мнения: 808
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B14 3.6
Рейтинг: 492
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
С тази букса към радиото как успя да подкараш управлението от волана? И как стигаш до 15-тата папка?

Съб Окт 22, 2016 8:32 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 08, 2016 9:05 pm
Мнения: 38
Местоположение: София
Автомобил: subaru legacy 2.0I 09.2003г.
Рейтинг: 16
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
kerekovski написа:
С тази букса към радиото как успя да подкараш управлението от волана? И как стигаш до 15-тата папка?



Колега честен ли си? Има и възможност да се работи заедно с действащото CD чейнджър.
Броят на показаните папки до 15 с броя на МР3 файлове, 99, отговаря на възможностите на чейнджъра фабрика CD.
(с възможност за контрол на бутоните на волана).
Момчето продава допълнителни кабели и букси.
Аз не карам никой да си го купува на сила само се опитвам да съм полезен в темите. А ти ме следиш и повтаряш едно и също в всяка тема. Какъв е проблема? Предлагам алтернатива на по достъпна цена всеки има право на избор.
Свържи се с админ и изтрийте постовете ми и аз няма да публикувам повече мнения.
 15

Съб Окт 22, 2016 9:19 pm
Върнете се в началото
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 26, 2015 10:17 am
Мнения: 808
Местоположение: София
Автомобил: Subaru Outback B14 3.6
Рейтинг: 492
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Така де, не проемай постовете ми за заяждане. Просто питам и разпитвам, ама за да я избера тази алтернатива, трябва да съм информиран. А в предния ти пост виждам само едно общо рекламно описание, което важи за модула като цяло, но не и за конкретните автомобили, при които очевидно има специфика. Това за дочълнителните букси не го беше споменал, щом е така - ок, значи няма да има проблем с управлението от волана с допълнителен преходник. Единствено се опасявам, че с него цената на цялото нещо може да наближи много цената на по-читавите такива устройства. Остава обаче въпросът с повече от 6 папки, което е специфика на автомобила, затова питам, как точно стигаш до 15-тата. Понеже за същото това DMC бях чел официална информация (че и клип имаше в тубата), където пишеше, че поддържа 6 папки, защото точно фабричното аудио не поддържа повече, а дали нямаше и изискване, как точно да са кръстени.

Съб Окт 22, 2016 9:42 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 49 мнения ]  стр Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор