Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:19 am



Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
 Outback-а на batbubi вече при мен 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте, колеги!

Дойде ред и аз да напиша моята емоционална тема.
Дълго мислих как да я озаглавя. Минаваха ми идеи от сорта на: "Варна - 1, София + 1" и подобни.
Чудех се и в кой раздел да я започна. Накрая реших да е в подфорума Outback, но темата е най-вече благодарствена към колегата batbubi.

И аз като повечето от вас извървях пътя на търсенето на мечтания автомобил.
Първоначално не бях избрал конкретна марка и модел. Прекарах хиляди часове в четене за различни автомобили по форумите.
Обикалях стотици километри по обяви от автокъщи и частни лица. Разглеждах и изпробвах много автомобили и познайте какво - нито едно МПС от десетките обяви не ме грабна. По сайтовете с обяви всички коли са на "реални километри" и "без забележки", но на живо са ](*,) ](*,) ](*,) След достатъчно загубено време и разходи от обикаляне насам-натам, започнах още от обявата да различавам автомобилите, които изобщо не си заслужават моето внимание. Човек се специализира да разпознава забележките по снимки, въпреки умелото прикриване от продавачите. Неколкократно повишавах и бюджета си, мислейки че проблема е в заделената сума пари и в мен - прекалено съм претенциозен, но повярвайте ми не е само това.
Продължавах с четенето по форумите и много ми хареса сплотеността и отзивчивостта в Субару форума :bow: :bow: :bow: Няколко обяви за коли на колеги от форума много ми харесаха, но ги пропуснах с лека ръка. С времето започнах да се интересувам от Forester & Outback - най- близки са до потребностите ми. Претеглях плюсовете и минусите на единия и другия модел - често се среща това явление и е трудно да се направи избора. Продължавах да разглеждам обяви, да ходя да тествам коли и не, и не, и не. Не откривах подходящата. Тогава идва отчаянието, че няма да намеря автомобил за мен.
Следейки Субару форума попаднах на положителните статии за колегата batbubi. Прочетох внимателно всички мнения от доволните му клиенти и се свързах с него. Описах му изискванията и желанията си и той започна да търси за мен кола от Германия. Говорихме на дълго и широко, занимавах го с какви ли не въпроси и се радвам, че ме подкрепяше, помагаше и изтърпя до края.
За кратък период от време ми изпрати две обяви, които аз отказах поради финансови съображения. На втория ден след като
ми беше изпратил втората обява ми заяви, че автомобила не е за изпускане и ще го закупи за него. Няма да издавам нищо повече, ще очакваме той да се похвали. След това ми сподели, че ще се разделя с неговия Outback. Аз бях безкомпромисен, че веднага ми го продава на мен :cool: Всички детайли относно закупуването бяха обсъдени. Новия собственик на изключително добре поддържания от Боян Outback съм вече аз.
Страшно много време му загубих на batbubi да го разпитвам за автомобила, да се уговаряме относно обслуването преди покупката. Ангажирах го дори за съдействие при настаняване във Варна. Прекарахме със семейството ми един страхотен уикенд, за който също допринесе Боян. Накрая ми предаде една невероятна кола напълно подобаващо със всички аксесоари, компоненти, документи и заредена на макс. Пълни разяснения относно експлоатацията на Outback не липсваха от страна на продавача. Първите ми километри бяха скромното разстояние Варна-София, които изминах с леко, спокойствие и комфорт.
Споделям ви всичко това, защото разбрах, че batbubi е един неворятен човек с огромни познания за автомобилите и пазара им. При положение, че го има този колега - хора не се чудете, а го тормозете! Възползвайте се на макс от услугите му и ще се радвам всички вие да намерите подходящото возило.
batbubi още веднъж благодаря за всичко :bow: И няма да съжаляваш, че си продал Outback на мен, защото ще продължавам да му се радвам и да го поддържам подобаващо :good:
 15

Сря Мар 30, 2016 8:26 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 17, 2015 9:35 am
Мнения: 132
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Автомобил: Субару Легаси 1998 г.
Телефон: 0896634354
Рейтинг: 89
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Честито със здраве да си я караш и много безаварийни километри.За Бат Буби досега отрицателни отзиви
не съм чел.Затова и нямам търпение да събера необходимата сила(сума) и да се запознаем.А иначе не е зле да пуснеш някоя снимчица за да оплакнем окото и ние.

Сря Мар 30, 2016 8:37 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 11:26 pm
Мнения: 5304
Местоположение: София
Рейтинг: 1000
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ей крайно време беше хората да се усетят и не се набутват с автокъщи...
Честито колега!

Сря Мар 30, 2016 9:45 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 17, 2015 9:35 am
Мнения: 132
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Автомобил: Субару Легаси 1998 г.
Телефон: 0896634354
Рейтинг: 89
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Изобщо не чета вече ни мобиле ни карс събирам си парички и стискам на Бат Буби телефона

Сря Мар 30, 2016 9:51 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Чет Ное 27, 2014 11:19 pm
Мнения: 35
Местоположение: Варна
Рейтинг: 0
Нов фен
Отговори с цитат
Честито, колега и безпроблемно шофиране! :)

Сря Мар 30, 2016 10:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 11, 2012 2:18 pm
Мнения: 292
Местоположение: София
Skype: stoycho.danailov
Автомобил: B12 Outback H6 2003
Рейтинг: 211
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да ти е честита и само радост да ти носи.
Много е красива колата. Ролбар-а (или както се нарича) много я отваря. И цвета е страхотен.
Изглежда супер.

Чет Мар 31, 2016 7:03 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Ивчо, желая Ви на цялото семейство дълго време колата да Ви носи само положителни емоций и много радост и удоволствие. :beer: Идеята ми беше да покажа на едни млади хора, как стойността на една кола може да отговаря на вложената в нея любов и това и съветвам всички мой клиенти за напред, а и други хора които желаят да се сдобият с нужната им кола.... след придобиването на даден автомобил, копирайте си обявата на колата (говоря за читави коли вкарани от вън или на някой колега), запазете всички документи за автомобила - сервизна книжка , ТЮВ и т.н., защото те са Ви лицето на колата и доказателство, че не е била поредната кочина и отворете една ваша сервизна книжка в която да записвате, както за обща Ваша култура, така и като инфо - км, дата, какво е сменено ( марка, цена)и по каква причина, както и накрая обща стойност. Това са документи, които в съпкупността с коректно отношение ще покачат някой ден цената на колата Ви спрямо всеобщия "жмел" , който се стели навсякъде..... . Тогава ще имате право да предложите и автомобила на повишена стойност спрямо пазарната спекула в БГ. Естествено взимайки се в предвид и моментното състояние на колата - в това няма спор. Използвайте си автомобилите по предназначение съответстващо на това за което са направени - така хем те ще Ви служат дълго време , хем ще имате право и да искате .
В личен план съм имал през годините страшно много автомобили, но в този модел определено бях влюбен и за това ми служи вярно над 7 г. и все още съм настроен носталгично.....хубави коли са и служат добре, стига да е взета в добро състояние и да се отнася човек с елементарно добро отношение.
Към колегите, които толкова много ме хвалят - Пичове, недейте, че после и едно болтче да липсва от някоя и става личен кардинален проблем - няма безгрешни хора, както и Аз в работата която се старая да върша. И ние , като екип правим мнооого - много рядко по някой пропуск, но все пак правим , и това е нормално и всичко в границите на поносимото....все пак идеята да покажем, че нещата има как да се случват и хората да не останат за пореден път измамени или подведени и на всичкото отгоре да се правят сумати и пари на техен гръб .....
Ивчо, сори за гаврата, че нямаше възможност до последния момент да пробваш колата , буквално до отпътуването от Варна с вече твоя от няколко дни кола :D , ма идеята ми беше именно да покажа нагледно написаното по-горе. За младите хора е важно, да виждат, че има тук-таме проблясъци и в тая пуста от към хора и отношение страна, за да има стимул и да им се дава пример , и да имат желание и те да дават от себе си и да си стоят на дупенцата. Надявам се написаното до тук да не звучи тривиално и да води до положителни размисли .....
П.С. Това отпред не е ролбар, а антициганин - създава усещане в мангалите за отминали времена :cool: ....когато спреш близо до тях , погледа им се избистря , гащите се надуват и възражда един позабравен с времето страх - чудесно преживяване за каращия вътре. Както каза , колегата газаджия Ивайло Цочев - набивайки ми се в очите постоянно, възбужда в мен желание за газене :D


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Чет Мар 31, 2016 2:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Нед Май 17, 2015 9:35 am
Мнения: 132
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
Автомобил: Субару Легаси 1998 г.
Телефон: 0896634354
Рейтинг: 89
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Красивото си е красиво.Колеги ако е невъзпитано не ми отговаряйте но съм адски любопитен за параметрите на сделката.Просто ми се ще да знам на какво разстояние съм от МОЕТО СУБИ

Чет Мар 31, 2016 2:59 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 28, 2012 6:27 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Автомобил: Outback 2.5 AT 2003
Рейтинг: 53
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Пропуснах да напиша в първия си пост - толкова голямо доверие изградих към Бат Буби, че наистина се качих в колата за пръв път като отпътувах обратно за София. Забравих и да спомена, че Бек-а от всякъде е направен все едно по мой вкус.
Нямам снимки към момента, но другата седмица ще ходя да пререгистрирам и ще направя.
 15

Чет Мар 31, 2016 3:17 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Вто Яну 01, 2013 3:16 pm
Мнения: 2428
Местоположение: Plovdiv
Автомобил: STI
Телефон: 0886119703
Рейтинг: 729
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Да не забравяме ,че този Бек има и специално задно гърне,ако някой не знае имаше тема в направи си сам.Много безаварийни километри на колегата ,дано има повече позитивни мнения в този форум. :bow: на Боян че прави новите колеги доволни от марката Субару. :beer:

Чет Мар 31, 2016 9:43 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 01, 2010 7:34 pm
Мнения: 857
Местоположение: Варна
Skype: miro461
Автомобил: Subaru Forester 2.0D 2H(Мечо)
Рейтинг: 236
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Брех тоя БатБуби какви ги върши !!! Аз предлагам да направим форумен стикер "BatBubi Back" :-)))

_________________
Отначало момченцата се интересуват от коли , а момиченцата от кукли. По-късно ролите се разменят!
It's all we'll drive- Subaru

Пет Апр 01, 2016 6:23 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 6:38 pm
Мнения: 2115
Местоположение: София
Автомобил: Subaru legacy 2,5 АТ 01GX limited
Рейтинг: 384
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Гледаната кола е като гледаната жена , струва скъпо. ;) , за съжаление много хора не го разбират и си купуват циганки от околовъстното и после плачат че барнали трипер......

Поста е метафоричен за по консервативните колеги! ROFL

_________________
SUBARU LEGACY 2,5 AT 2001 GX limited

Пет Апр 01, 2016 1:02 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2009 9:58 am
Мнения: 634
Местоположение: Варна
Автомобил: Outback 2.5AT'03 ; Forester 2.5XT;
Телефон: 0885022272
Рейтинг: 487
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
:good: ....Поста е много точен; после хем сърби, хем боли и накрая започват да се наливат пари в лечение.... :)

_________________
BORN TО RIDE … UNTIL I DIE

Съб Апр 02, 2016 6:44 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Сря Дек 13, 2017 4:32 pm
Мнения: 2
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте, съфоромници и от мен! :)
Дойде време и аз да се похваля с още една от многото коли на batbubi, което е вкарал у нас.
Вече съм горд собственик на марката Subaru outback b14 и искам още веднъж да изкажа благодарност към Боян Стоичков (batbubi) и към хората с които работи, защото да изключително коректни и отговорни към клиентите си. Наистина нещата се случват лесно когато има доверие и отговорност. Хората си разбират много добре от работата и всичко е ясно и прозрачно при тях. Със сигурност ще ви намерят автомобил, който си заслужава всеки лев, но ако сравнявате цените с нашите пазари, да има разлика, но защо ли!? Защото е за сметка на километри и куп прикрити неща, които ще ги разберете след време и то по скъпия начин, така че не се заблуждаване по външен вид и цена, нямат нищо общо с читав автомобил от Швейцария или Германия.
Пиша всичко това освен да се похваля и аз във форума и за това, че можете да разчитате на batbubi на 100% за покупка на хубав автомобил. Не са напразно писани и останалите коментари във форума за него.
Пожелавам на всички съфорумци дълго и безаварийно шофиране на любимите ни марки автомобили.


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
 15

Вто Апр 17, 2018 8:54 am
Върнете се в началото
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор