Отговори на тема  [ 125 мнения ]  стр Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Oсобености на Субару Аутбек V (2014- ) 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Мар 08, 2019 12:02 am
Мнения: 21
Автомобил: Forester 2.0 2007
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Изглежда същата. И не съм догледал - и моята щора е с 5 щипки, бях останал с впечатлението, че са 6.

Чет Яну 12, 2023 10:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 08, 2019 12:02 am
Мнения: 21
Автомобил: Forester 2.0 2007
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Така изглежда щората от ибей на живо, нямам представа дали е пълно копие на оригиналната. Странично не прилепва плътно, но луфтът не дразни. На снимката изглежда сива, явно отразява светлината, материята е чисто черна.
Изображение

Чет Яну 19, 2023 12:06 am
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2020 1:10 pm
Мнения: 22
Местоположение: Пловдив
Автомобил: Subaru Outback 2.5i-S CVT ES
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Не е пълно копие на оригиналната. И тя не приляга съвсем плътно в страни, но луфта е по-малък.
На моята няма тези закачалки на късата щора към седалките. Има тръба с пружиниращи накрайници в двата края, които я застопоряват към страните на багажника плътно зад задните седалки.

Съб Яну 21, 2023 10:23 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пон Мар 27, 2023 10:20 pm
Мнения: 2
Автомобил: Outback 2019
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте. Докаро чакам да ми домъкнат аутбека който си купих ударен от търг от Америка серазрових и открих, че при фейлифта 2018-2019 през настройката на дисплея при километра а може да се сменят мили с километри.
https://youtube.com/watch?v=CypIUct3W5M&feature=share. Клипчеро е на руски но е ясно как става настройката. Дано да съм бил полезен на някой.

Пон Мар 27, 2023 10:37 pm
Върнете се в началото
Профил

Регистриран на: Пет Мар 08, 2019 12:02 am
Мнения: 21
Автомобил: Forester 2.0 2007
Рейтинг: 45
От звездите одобренОт звездите одобрен
Отговори с цитат
Колеги, да споделя още малко впечатления от автомобила, след няколко месеца шофиране.
Скоростната кутия леко ме дразни при потегляне и ниски скорости и още не мога да свикна съвсем. Вероятно е субективно усещането, но нещо не е като хората. А може би просто съм привикнал с немските DSG.
Гайките на джантите са напълно идентични с тези за железни джанти на Витара 1996, моята беше дълга база. От нея ми останаха секретни на МакГард - 24013SU, паснаха идеално.
За сметките от фаренхайт в целзий намерих няколко формули, най - лесната е F - 32/1.8 = C
Вратата на багажника се насмете от слаб акумулатор и отказваше да се отваря - писука три пъти и това е. С универсално лечение - няколко часа без ток, всичко се оправи.
Автомобил втора ръка обикновено си показва рогата през първите няколко месеца, моят също. Но за това ще пусна отделна тема.

Нед Апр 16, 2023 9:13 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 125 мнения ]  стр Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор