Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
 2ро Subaru 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 7:05 pm
Мнения: 122
Автомобил: Legacy EJ25 02 & Outback H6 05
Рейтинг: 51
Субару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Здравейте колеги. Вече близо 5 години съм собственик на Легаси Б12 EJ25 като последите 2 години колата се ползва от приятелката ми, а аз минах през две други марки. Но както всички знаем влязат ли звездичките под кожата няма оттърване. Та от днес съм собственик на 3то поколение Бек Н6 АТ колата мисля, че е била форумна, но това ще го изясня след като се свържа с колегата на когото предполагам, че е била. Еуфорията е голяма, първите ми впечатления от колата са страхотни. Към техническото състояние нямам забележки двигателя работи изключително равномерно, АТ превключва без забавяне и тласъци, ходовата част е стегната. Естествено има и някои болежки за отстраняването на които ще съм благодарен за съвети:

- най-важната според мен за момента е, че централното не работи ( нито от ключа нито от вратата )
- CD чейндъра също не работи
- имам диск за навито, но системата не го разпознава ( според предишния собственик проблема се е проявил след смяна на акумулатора )
- шибидаха не се отваря

През почивните дни ще обслужвам колата моля също за съвет какво масло да избера. Като цяло съм се спрял Евро сериите на Red Line и AmsOil, но се колебая какъв вискозитет да избера. Легасито е с 5 40 от Евро серията на Red Line вече 5 смени и нямам оплаквания.

Поздрави :beer:

Вто Окт 31, 2017 9:27 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 42 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор