Отговори на тема
 Навигация за България и източна Европа 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 3:48 pm
Постове: 84
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Здравейте,

Отскоро имам още един Outback и този път е модел 2012, идва с голям екран за навигация, но карти само за централна и западна Европа, което си е жалко. Някой да може да каже дали е намирал съвместими карти за източна Европа, които да работят? Търсих много в интернет, пробвах карти от Волво за които ми казаха, че би трябвало да са съвместими(защото доставчика на електрониката е Densо в двата случая), но уви, не стана. Наясно съм, че мога да си ползвам телефона за навигация и че картите там ще бъдат много по-точни и съвременни, въпреки всичко ми се ще да имам и за интегрираната навигация. Има ли някой опит?

Чет Ное 23, 2017 5:57 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 22, 2010 4:06 pm
Постове: 2763
Местоположение: София
Автомобил: ForesterS'02,Baja'03,Nissan EV
Рейтинг: 510
Субару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару ФеноменСубару Феномен
Отговори с цитат
Прочети тук

Чет Ное 23, 2017 8:23 pm
Върнете се в началото
Профил
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 25, 2013 3:48 pm
Постове: 84
Рейтинг: 15
Приятел всеки ден
Отговори с цитат
Почнах да чета отново и най-накрая разбрах, че всъщност има още дълго време да разучавам функциите и скритите неща по тая кола. Аз съм слагал записаното DVD в слота за музика. Видях в youtube едно клипче, което ми показа, че трябва да махна капачето под слота за музика за да разкрия слота за навигация. Не бях дочел преди да пусна темата, очевидно.

Чет Ное 23, 2017 9:03 pm
Върнете се в началото
Профил
Отговори на тема 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: steling и 47 госта



Търсене:
Информацията от този форум може да се ползва свободно при условие, че посочите източника. Форумът и всички качени файлове се ползват при условията на Криейтив Комънс договор! Криейтив Комънс договор